Zegarki na I Komunię

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza Komunia Święta. Ten wyjątkowy czas w którym młodzi ludzie przystępują do sakramentu pierwszej komunii jest dniem radości, który pozostanie zapamiętany na całe życie. Poza celebracją związaną z uroczystościami jest czas na wyczekiwane prezenty, które pozostaną w sercu dziecka na lata. W dobie nieustannie zmieniających się trendów i coraz to bardziej wymyślnych gadżetów, które wręczają rodzice i najbliższa rodzina, zegarek wciąż pozostaje ponadczasowym i modnym prezentem. Gdy zastanawiamy się nad prezentem, który chcemy wręczyć często przypominamy sobie swoją uroczystość pierwszej komunii świętej i wspominamy wspaniałe prezenty, które niegdyś otrzymaliśmy.

Pamiętasz, co Ty dostałeś/aś na Komunię? W wielu przypadkach odpowiadając na to pytanie wspomnimy swój pierwszy w życiu wspaniały zegarek. Zegarek, który towarzyszył nam podczas wyjątkowych i ważnych chwil. Posiadanie swojego pierwszego czasomierza zobowiązało nas do nauki odczytu czasu jeśli był to zegarek analogowy, podstawowej wiedzy o jego funkcjonowaniu i co ważne funkcjonowaniu w poczuciu czasu oraz punktualności.

Kontynuując tradycję wręczania zegarków komunijnych i wychodząc na przeciw oczekiwaniom, przedstawiamy modele, które doskonale się sprawdzą podczas komunijnej uroczystości. Radość w oczach dziecka jest gwarancją trafionego prezentu. 

Pokaż filtry
Kategoria

Producent

Price

 
 

Płeć

Styl

Pasek

Wodoszczelność

Odczyt

Mechanizm

Koperta

Szkło

Alarm

Czas światowy

Krokomierz

Okres gwarancji

Podświetlenie

Stoper

Timer

Posiada bluetooth

Termometr

Kompas

Datownik

GPS

Znaleziono 67 produktów spełniających kryteria