Ilario Caspari

Karnawał w Wenecji to czas, kiedy całe miasto wybucha światłami, ulice tętnią życiem a mieszkańcy w kolorowych, ekskluzywnych maskach zbierają się na placu Św. Marka. Atmosferę tego wydarzenia podgrzewa niespotykana wenecka architektura, zapach doskonałej kawy, bryza Adriatyku i przepływające z gracją gondole.  Trudno oprzeć się urokowi Wenecji, jej wszechobecnej magii i romantyzmowi. Każdy moment jest niepowtarzalnym przeżyciem. W jednym z takich momentów zrodziła się marka Ilario Caspari. 

Ilario Caspari jest hołdem dla wszystkiego co włoskie: mody i sztuki, kultury, architektury, krajobrazu, nieprzeciętnej kuchni. To poszanowanie włoskiego stylu, designu i najwyższej jakości. Ilario Caspari to także tęsknota za obrazem unoszącego się nad Etną słońca, spacerem po ruinach teatru greckiego w Taorminie i sjestą w Palermo.

Zegarki Ilario Caspari budują 3 kolekcje eleganckich czasomierzy dla kobiet: Santa Croce, Ciao Mario oraz Calle Laguna. Występują w dwóch wariantach wielkości kopert: 36mm i 40mm.  Koperty i bransolety zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, a skórzane paski z ręcznie wyselekcjonowanej skóry. Ozdobny dekiel podkreśla walor estetyczny i dbałość o każdy najdrobniejszy detal.

Po co się spieszyć, jest czas na wszystko.

Znaleziono 44 produktów spełniających kryteria