Ilario Caspari

Karnawał w Wenecji to czas, kiedy całe miasto wybucha światłami, ulice tętnią życiem a mieszkańcy w kolorowych, ekskluzywnych maskach zbierają się na placu Św. Marka. Atmosferę tego wydarzenia podgrzewa niespotykana wenecka architektura, zapach doskonałej kawy, bryza Adriatyku i przepływające z gracją gondole.  Trudno oprzeć się urokowi Wenecji, jej wszechobecnej magii i romantyzmowi. Każdy moment jest niepowtarzalnym przeżyciem. W jednym z takich momentów zrodziła się marka Ilario Caspari. 

Ilario Caspari jest hołdem dla wszystkiego co włoskie: mody i sztuki, kultury, architektury, krajobrazu, nieprzeciętnej kuchni. To poszanowanie włoskiego stylu, designu i najwyższej jakości. Ilario Caspari to także tęsknota za obrazem unoszącego się nad Etną słońca, spacerem po ruinach teatru greckiego w Taorminie i sjestą w Palermo.

Zegarki Ilario Caspari budują 3 kolekcje eleganckich czasomierzy dla kobiet: Santa Croce, Ciao Mario oraz Calle Laguna. Występują w dwóch wariantach wielkości kopert: 36mm i 40mm.  Koperty i bransolety zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, a skórzane paski z ręcznie wyselekcjonowanej skóry. Ozdobny dekiel podkreśla walor estetyczny i dbałość o każdy najdrobniejszy detal.

Po co się spieszyć, jest czas na wszystko.

Ukryj filtry
Kategoria

Producent

Price

 
 

Płeć

Styl

Pasek

Bransoleta

Wodoszczelność

Odczyt

Mechanizm

Koperta

Szkło

Okres gwarancji

Znaleziono 44 produktów spełniających kryteria