CLUSE

Początki marki Cluse sięgają zaledwie roku 2013. To właśnie wtedy, w Amsterdamie grupa młodych ludzi za cel postawiła sobie stworzenie marki produkującej akcesoria, które będą stanowić inspirację dla kobiet na całym świecie. Nazwa Cluse jest hołdem złożonym starej, francuskiej wiosce będącej kolebką zegarmistrzostwa w kraju słynącym z mody i stylu. Dziś Cluse jest jednym z najszybciej rozwijających się brandów akcesoryjnych. Oferuje swoim klientkom osiem kolekcji zegarków uzupełnionych o cztery linie biżuterii.

Spektakularny sukces tak młodej marki wynika z charakterystycznego, minimalistycznego stylu, przywodzącego na myśl skandynawską szkołę designu, wzbogaconego o wysmakowane, indywidualne akcenty. Dzięki temu dodatki sygnowane logiem Cluse z łatwością wpasowują się w wiele różnych gustów, stając się akcesoriami prawdziwie ponadczasowymi.

Misją marki Cluse jest inspirowanie kobiet do wspólnego celebrowania swojego indywidualizmu. Holenderski brand daje kobietom możliwość personalizacji swoich zegarków, poprzez możliwość błyskawicznej zmiany paska. W przepastnym port folio Cluse znajdziemy paski oraz bransolety w wielu rozmaitych kolorach i odcieniach, pozwalające natychmiast odmienić wygląd swojego zegarka i nadać mu osobistego charakteru. Ilość możliwych kombinacji przyprawia o zawrót głowy i ograniczona jest jedynie Waszą wyobraźnią.

Ukryj filtry
Kategoria

Producent

Price

 
 

Płeć

Styl

Pasek

Bransoleta

Wodoszczelność

Odczyt

Mechanizm

Koperta

Szkło

Okres gwarancji

Datownik

Typ mechanizmu

Znaleziono 138 produktów spełniających kryteria