Maserati

Producent luksusowych samochodów sportowych Maserati z Bolonii we Włoszech został założony w 1914 roku przez 6 braci Maserati. Firma znana jest z opracowywania samochodów zarówno dla Formuły 1 i GT, jak i luksusowych samochodów drogowych. Jej historia znajduje swoje odzwierciedlenie w projektach zegarków marki Maserati: sportowy wygląd z nawiązaniem do rodowodu firmy, nie wykluczając nowoczesnej technologii i innowacji.

Symbolem Maserati jest trójząb Neptuna, przejęty z fontanny Neptuna zlokalizowanej w Bolonii, rodzinnym mieście braci Maserati. Nazwy zegarków Maserati również mają swój włoski rodowód wyścigowy: Velocita, Eccelenza i Passione.

Techniczna doskonałość i dbałość o szczegóły, którą Maserati poświęca każdemu samochodowi, który produkuje, znajduje odzwierciedlenie w zegarkach. Najbardziej kultowe elementy w historii i designie Maserati zostały uwiecznione w tych oryginalnych, klasycznych urządzeniach. Zegarki Maserati są idealnym dodatkiem dla kobiet i mężczyzn, którzy kochają włoski styl i włoskie samochody sportowe.

Ukryj filtry
Kategoria

Producent

Price

 
 

Płeć

Styl

Pasek

Bransoleta

Wodoszczelność

Odczyt

Mechanizm

Koperta

Szkło

Alarm

Czas światowy

Głębokościomierz

Kamienie

Krokomierz

Multi language

Okres gwarancji

Podświetlenie

Solar

Stoper

Timer

Tough solar

Waveceptor (DCF)

Wysokościomierz

Posiada bluetooth

Termometr

Kompas

Datownik

Barometr

GMT

GPS

Typ mechanizmu

Znaleziono 59 produktów spełniających kryteria