Waterman

Choć korzenie marki sięgają Nowego Jorku i roku 1883 swój rozgłos Waterman zyskał dzięki wystawie Universelle w Paryżu, w 1900 roku, gdzie został nagrodzony złotym medalem doskonałości - najwyższym dostępnym wyróżnieniem. To wczesne uznanie sprawiło, że Paryska opinia publiczna uznała produkty Waterman za ikony jakości. Sentyment ten trwa po dziś dzień, ponieważ wszystkie pióra tego producenta dalej produkowane są we Francji.

Każde pióro Waterman jest ręcznie składane i testowane przez ekspertów w swojej dziedzinie. Od sprawdzania gładkości każdej końcówki do upewnienia się, że jakość każdego długopisu jest niewiarygodna. Z każdym dotknięciem utrwalana jest tradycja tworzenia doskonałych instrumentów piśmiennych, które zawsze zapewniają nieograniczone możliwości.

Waterman z czasem na nowo zdefiniował elegancję jako idealną równowagę piękna i innowacji. Niezliczona liczba godzin poświęcana jest, aby każdy produkt był emblematem elegancji i umożliwiał tym, którzy piszą z Watermanem pozostawienie śladu francuskiego wyrafinowania.

Znaleziono 86 produktów spełniających kryteria