Waterman

Choć korzenie marki sięgają Nowego Jorku i roku 1883 swój rozgłos Waterman zyskał dzięki wystawie Universelle w Paryżu, w 1900 roku, gdzie został nagrodzony złotym medalem doskonałości - najwyższym dostępnym wyróżnieniem. To wczesne uznanie sprawiło, że Paryska opinia publiczna uznała produkty Waterman za ikony jakości. Sentyment ten trwa po dziś dzień, ponieważ wszystkie pióra tego producenta dalej produkowane są we Francji.

Każde pióro Waterman jest ręcznie składane i testowane przez ekspertów w swojej dziedzinie. Od sprawdzania gładkości każdej końcówki do upewnienia się, że jakość każdego długopisu jest niewiarygodna. Z każdym dotknięciem utrwalana jest tradycja tworzenia doskonałych instrumentów piśmiennych, które zawsze zapewniają nieograniczone możliwości.

Waterman z czasem na nowo zdefiniował elegancję jako idealną równowagę piękna i innowacji. Niezliczona liczba godzin poświęcana jest, aby każdy produkt był emblematem elegancji i umożliwiał tym, którzy piszą z Watermanem pozostawienie śladu francuskiego wyrafinowania.

Ukryj filtry
Kategoria

Producent

Price

 
 

Płeć

Styl

Pasek

Bransoleta

Wodoszczelność

Odczyt

Mechanizm

Koperta

Szkło

Alarm

Czas światowy

Głębokościomierz

Kamienie

Krokomierz

Multi language

Okres gwarancji

Podświetlenie

Solar

Stoper

Timer

Tough solar

Waveceptor (DCF)

Wysokościomierz

Posiada bluetooth

Termometr

Kompas

Datownik

Barometr

GMT

GPS

Typ mechanizmu

Znaleziono 24 produktów spełniających kryteria