Guardo

Marka Guardo ma swój początek w pięknym miasteczku Brescia na północy Włoch - w malowniczej Lombardii. To właśnie fascynujące widoki tego regionu były inspiracją dla twórców naszych zegarków. Lombardia od dawnych czasów przyciąga do siebie wielbicieli piękna i sztuki. Miłośnicy mody z całego świata odwiedzają Mediolan, aby odnaleźć inspiracje podczas licznych pokazów mody i wystaw sztuki. Natomiast cisza i zachwycające widoki błękitno-turkusowych wód jezior Como oraz Lago di Garda, urocze szczyty i doliny Alp Bergamskich sprowadzają do Lombardii znanych poetów, pisarzy, twórców, polityków i biznesmenów. 

Zespół projektantów Guardo dopełnia kolekcję nowymi wyszukanymi wzorami cztery razy w roku, czerpiąc pomysły z wieloletniej tradycji europejskiej szkoły zegarmistrzostwa, kładąc akcent na elegancję i wyszukany styl. Guardo umiejętnie łączy dobrą, starą tradycję z innowacjami. Dlatego produkcja zegarków odbywa się w największych fabrykach świata z wykorzystaniem nowoczesnych europejskich technologii. Do 80% procesów wykonują zaawansowane technologicznie roboty, co gwarantuje minimalizację wpływu czynnika ludzkiego. W zegarkach wykorzystane są precyzyjne kwarcowe mechanizmy, wyprodukowane wyłącznie przez renomowane japońskie koncerny Citizen (Miyota) albo Seiko (Epson). 

Guardo oferuje swoim miłośnikom dwie kolekcji damskich oraz męskich zegarków. Premium Collection oraz Luxury Collection. Niezależnie od tego który z modeli wybierzesz, możesz mieć pewność że nabywasz nie tylko „przyrząd do pomiaru czasu”, lecz zostaniesz posiadaczem akcesorium, podkreślającego twoją elegancję i klasę. 

Żadnych kompromisów odnośnie jakości. Guardo - to zegarki z włoską duszą i japońskim sercem, które podkreślą twój doskonały gust. 

Znaleziono 40 produktów spełniających kryteria