W ofercie marki Atlantic właśnie pojawił się pierwszy model typu Skeleton. Jest to model wyróżniający się nie tylko designem, ale również mechanizmem odpowiadającym za dodatkowe walory estetyczne. Jest to legendarna ETA 6498-1, która dzięki ręcznemu naciągowi przywołuje ducha przeszłości i nie pozwala zapomnieć o historii marki Atlantic, która tworzy zegarki już od ponad 130 lat.

Producent zdecydował się stworzyć tylko 188 sztuk tego modelu. Obie wersje kolorystyczne - szafirowy niebieski oraz szlachetny brąz zachwycają dbałością o detale i pracą akcentów kolorystycznych, które przy padającym na nie świetle robią piorunujące wrażenie.

Dodatkowo oba modele wzorem innych przedstawicieli linii Seaflight posiadają wysokiej jakości skórzane paski z przeszyciami nadającymi im charakteru. Atutem jest to, że w pasku zastosowano podwójne zapięcie motylkowe, dzięki czemu pasek z czasem się nie odkształci, a zakładanie zegarka będzie dużo szybsze i wygodniejsze.

Całość dopełniają ażurowe wskazówki umieszczone pod szafirowym szkłem, które zawsze w przejrzysty sposób prezentować będzie serce zegarka.

Nowym przyjacielem linii Seaflight został Trollsky, który znany jest ze swojego mistrzostwa w tworzeniu niepowtarzalnych noży.

Powiązane produkty