Atlantic wielu osobom kojarzy się ze sportami motorowymi za sprawą nazwiska Hołowczyc, należącego do wybitnego kierowcy rajdowego, z którym producent ten współpracuje już od ponad 10 lat. Nie jest to jednak jedyna działalność tego producenta w tej dziedzinie. Atlantic oficjalnie został jednym z partnerów Turon Speedway Euro Championship 2018.

Choć zazwyczaj produkty tej marki kojarzone są jako elegancie damskie i męskie zegarki nowa kolekcja Speedway Royal nawiązuje do wyścigów na żużlu, często określanych u nas "czarnym sportem". Zegarki te łączą w sobie nie tylko prestiż i jakość wykonania, ale też sportowy charakter. Każdy posiadacz odnajdzie wśród nowych modeli coś dla siebie. Oferowane są z mechanizmami kwarcowymi, mechanicznymi i automatycznymi. Choć wzornictwo nawiązuje do modelu z lat 50-tych na tarcze wkradły się energiczne kolory nawiązujące do tych emocjonujących rozgrywek.

Runda inauguracyjna zawodów rozegra się już 23 czerwca bieżącego roku. Do grona osób promujących kolekcję Speedway Royal dołączyły dwie bardzo ważne dla żużlowego świata osoby - Jerzy Szczakiel oraz Jarosław Hampel. Obaj Panowie wielokrotnie stawali na podium wygrywając wyścigi oraz tym samym zapisując się na kartach historii. Produkty marki Atlantic pojawią się również na aukcji charytatywnej Tomasza Golloba.

Powiązane produkty