Casio Edifice to marka znana na całym świecie. Jej produkty skierowane są do osób aktywnych, które lubią łączyć elegancję z szybkim trybem życia. Utożsamieniem tych cech jest kolekcja Momentum, która bierze swoją nazwę od angielskiego słowa pęd. Projektanci tworząc te zegarki myśleli o młodych mężczyznach, którzy otoczeni są w życiu codziennym wieloma wyzwaniami.

Ambasadorem tej marki jest znany i lubiany dziennikarz motoryzacyjny - Adam Kornacki. Mistrz Polski z 2009 roku w wyścigach samochodowych utożsamiany jest ze sportową elegancją oraz tempem życia, które czerpie z każdej upływającej minuty. Nowości z serii Momentum, czyli modele ERA-110D przeznaczone są dla takich właśnie osób. Bez względu na to czy założymy strój do biegania, czy też koszulę na spotkanie w pracy zegarki te będą idealnie pasować do naszego ubioru.

Zegarki wykonano ze stali, a dzięki specjalnej technice matowienia całość uzyskała ciekawe wykończnie i kolor. W celu ułatwienia obsługi zegarka na tarczy umieszczono wyświetlacze cyfrowe, które mogą wyświetlać aktualną datę i dzień tygodnia. Do dodatkowych funkcji można zaliczyć 3 alarmy, czas światowy, stoper i timer. Dzięki wyraźnym indeksom i wskazówkom odczyt godziny zawsze będzie szybki i bezproblemowy. Standardowo dla marki Edifice wodoszczelność to niezawodne 100 metrów! Na pochwałę zasługuje również bateria, której żywotność deklarowana jest na 10 lat.

Powiązane produkty