Legendarna kolekcja Rubaiyat od Bulovy trafia do Time Trend!

Dokładnie 101 lat temu Bulova pokazując swoją pierwszą kolekcję zegarków dla kobiet postanowiła nadać jej szczególną nazwę. Rubaiyat to poetyckie określenie na zmysłowość i sensualność. Właśnie te dwie cechy najlepiej oddają charakter nowego modelu reprezentującego tą linię. Bulova 96P197 urzeka swoim niepowtarzalnym stylem i jakością wykonania.

Model ten jest wyjątkowy pod każdym względem. Już na etapie projektowania kształtu koperty projektanci tego amerykańskiego producenta porzucili klasyczne rozwiązania i postanowili przenieść koronkę z niebieskim kamieniem na szczyt koperty, a całość otoczyli dodatkowym pierścieniem. Mechanizm został zabezpieczony od tyłu zdobionym deklem, a od przodu odpornym na zarysowania szkłem szafirowym. Dużą uwagę poświęcono też tarczy. Została ona pokryta masą perłową, a na jej powierzchni umieszczono dwa typy indeksów. Pierwszy z nich to delikatne znaczniki w kolorze różowego złota, które idealnie komponują się ze wskazówkami i paskiem. W pozostałych umieszczono certyfikowane diamenty, które pięknie mienią się w świetle i sprawiają niesamowitą przyjemność przy każdym spojrzeniu na tarczę zegarka.

Bulova nie poprzestała jednak na zegarku i postanowiła dołączyć do linii Rubaiyat zmysłowe perfumy. Do każdego zakupionego zegarka dołączona zostanie butelka 30 ml esencjonalnego zapachu.

Powiązane produkty