Moda i technologia jeszcze nigdy nie szły tak w parze ze sobą. W 2015 roku GUESS jako pierwsza marka w segmencie fashion wprowadziła na rynek smartwatch - GUESS Connect.

Tej zimy czas na kolejna premierę GUESS Connect Touch. Producent wypuścił nowszą i ulepszoną wersję zegarka. Ten nowy smartwatch pracuje w oparciu o system Android Wear 2.0. i w perfekcyjny sposób łączy dwa światy - świat nieustannie rozwijającej się technologii z wcieleniem ciągle  zmieniających się modowych trendów.

 

"Sercem" najnowszego smartwacha jest procesor Qualcomm Snapdragon Wear 2100, dzięki niemu mamy płynną pracę urządzenia. Porównując go do poprzedniej wersji Touch - jak sama nazwa wskazuje, posiada w pełni dotykowy ekran, dzięki czemu umożliwia odbiór i wysyłanie wiadomości tekstowych. Łącząc go z najbliższą, dostępną siecią WiFi i możemy w pełni korzystać ze wszystkich funkcji. Za sprawą dostępu do Google Play uzyskamy wszystkie ulubione aplikacje i to bez konieczności posiadania przy sobie telefonu, jak np. GoogleFit. To dzięki niej GUESS Connect Touch od pierwszej sekundy spotkania z nami stanie się najlepszym przyjacielem dla osób aktywnie spędzających czas, ponieważ policzy nasze aktywne osiągnięcia czyli spalone kalorie, przebyty dystans w trakcie treningu oraz zmotywuje do pobicia kolejnych rekordów życiowych.

 

Bezpieczeństwo to jedna z rzeczy, o które zadbano przy jego tworzeniu. Można ustawić osobisty kod PIN, który zabezpieczy nasz smartwatch i nasze tajemnice. Wielkim udoskonaleniem jest fakt iż, pomimo pracy w środowisku Android, GUESS Connect Touch bez problemu będzie również współpracował z systemem iOS. Dzięki wytrzymałej baterii może działać nawet do 24h przy regularnym użytkowaniu. Warto także podkreślić, że krótki jest czas przywracania zegarka do życia, gdyż całkowicie rozładowana bateria potrzebuje jedynie 45 minut do jej ponownego pełnego naładowania.

 

Projektujący go skupili się także nad personalizacją smartwatcha wedle indywidualnych potrzeb użytkownika oraz aktualnych modowych trendów. Wszystko dzięki aplikacji, która pozwala na zmianę wyglądu tarczy zegarka w ponad 100 wariacjach, które ustawiamy w zależności od nastroju, ubioru lub po prostu dla zabawy.

Zapraszamy do zakupu i odczucia ile wyjątkowości daje posiadanie nowego GUESS Connect.

 

 

Powiązane produkty