Pomimo tego, że 8 marca nie ma czerwonej kartki w kalendarzu jest dniem wyjątkowym. Tego dnia w każdym domu pojawiają się wyrazy szacunku i podziękowań dla kobiet pod postacią tulipanów, róż i czekoladek. Niestety kwiaty z czasem więdną, a nawet największe pudełko czekoladek kiedyś się skończy. Dlatego warto zastanowić się nad prezentem, który będzie wyrażał nasze uczucia przez lata.

W tej roli doskonale sprawdzi się zegarek, który świetnie radzi sobie w roli funkcjonalnej ozdoby. Niejednokrotnie producenci zegarków udowadniali, że ich produkty pod względem kunsztu wykonania są w stanie dorównać zestawom biżuterii. Elegancki zegarek do codziennej pracy, modny i pełen charakteru model, czy też zegarek sportowy wspierający aktywność fizyczną i treningi - odpowiednio dobrany zegarek będzie idealnym prezentem dla każdej kobiety.

Specjalnie z okazji Dnia Kobiet stworzyliśmy rabat 10%* na wszystkie damskie zegarki. Wystarczy w koszyku podać kod: DZIENKOBIET2020

A dla niezdecydowanych polecamy nasze karty podarunkowe. Obdarowana osoba będzie mogła udać się z kartą do salonu i wybrać swój wymarzony zegarek.

 

 

*Rabat nie obejmuje modeli specjalnych i limitowanych oraz nie łączy się z innymi promocjami.

Powiązane produkty