Nowy smartwatch na rynku! Co go wyróżnia? Minimalistyczny design, funkcjonalność i wyjątkowo atrakcyjna cena!

Nowy smartwatch na rynku! Co go wyróżnia? Minimalistyczny design, funkcjonalność i wyjątkowo atrakcyjna cena!

Poznaj smartwatch VECTOR SMART VCTR-31-01 i przekonaj się ile potrafi! Termometr, kontrola jakości snu, pulsometr czy wydajna bateria to tylko kilka jego zalet. Dodatkowo każdy smartwatch VECTOR SMART możesz indywidualnie personalizować!

Vector Smart VCTR-31-01 to urzekający prostym wykonaniem smartwatch z wieloma przydatnymi funkcjami. Wykonana z tworzywa sztucznego koperta oraz pasek sprawiają, że zegarek jest bardzo lekki i nie przeszkadza w codziennej aktywności - waży zaledwie 35g. W ofercie marki dostępne są 3 kolory smartwatcha. Pierwszy z nich to model VCTR-31-01BK o nieco awangardowym charakterze, zawieszony na czarnym pasku z czarną kopertą. Bardzo kobiecy VCTR-31-01RG wyróżnia się swoją delikatnością, kopertą w kolorze różowego złota oraz różowym paskiem z nowoczesnym zapięciem. Model VCTR-31-01PK z różową kopertą i fioletowym paskiem bezwzględnie pokochają wszyscy.

MOŻLIWOŚCI VECTOR SMART

BARDZO DOKŁADNY TERMOMETR Vector Smart stale monitoruje temperaturę ciała, poinformuje, kiedy Twoja temperatura odbiegnie od normy. 

WYDAJNA BATERIA Czas pracy smartwatcha na pełnym ładowaniu wynosi od 5 do 15 dni (w zależności od eksploatacji).

MENU I APLIKACJA W JĘZYKU POLSKIM 

PULSOMETR Pomiar dokonywany jest za pomocą sensora umieszczonego na tylnej części smartwatcha. 

KROKOMIERZ

POWIADOMIENIA Z TELEFONU Vector Smart wyświetli treść powiadomień z popularnych aplikacji, które masz na swoim smartfonie.

KONTROLA JAKOŚCI SNU Dzięki aplikacji Hit Fit Pro smartwatch w dyskretny sposób sprawdzi jakość Twojego snu – długość trwania snu głębokiego, płytkiego, ilość oraz długość przebudzeń.

Dzięki współpracującej z systemami Android i iOS aplikacji HitFit Pro, możesz zyskać jeszcze więcej funkcji! Jedna z nich to dostęp do ponad 50 dodatkowych tarcz dostępnych w aplikacji. Dodatkowo zyskujesz funkcję budzika, możesz sprawdzić jakość swojego snu, również dostawać powiadomienia o braku aktywności, czy przypomnienie o nawodnieniu.

Spersonalizuj swój Vector Smart:

1. Wybierz kolor smartwatcha: czarny, różowy lub różowe złoto.

2. Jeśli dołączony do zegarka kolor paska nie pasuje do wszystkich Twoich stylizacji, dobierz jeden z pięciu dodatkowych pasków. Pasek łatwo zmienisz bez użycia dodatkowych narzędzi dzięki tak zwanej „szybkiej zmianie”.

3. W pamięci zegarka zapisane są cztery przykładowe wzory tarcz, które możesz dowolnie zmieniać. Jeśli to za mało, skorzystaj z aplikacji Hit Fit Pro, w której znajdziesz całą galerię tarcz zegarka. Wystarczy 1 minuta, aby pobrać każdą z nich na swój smartwatch.

Przekonaj się o wszystkich możliwościach Vector Smart już dziś, za jedyne 299 PLN!

Powiązane produkty