Nowy zdobywca przestworzy - unikalny GSHOCK Gravity Master

  

Nowy zdobywca przestworzy
unikalny G-SHOCK GravityMaster

Casio wzbija się w przestworza i ogłasza nowość w ofercie zegarków  linii G-SHOCK GravityMaster, dedykowanych lotnictwu.

 

Inspiracją dla podniebnej nowości -  modelu GWR-B1000HJ  - jest odrzutowiec, lekki komercyjny model  Honda Jet Elite.

Współpraca między markami nie jest przypadkowa. Honda Jet Elite  jest ceniony za niezwykłe osiągi, wytrzymałość i stosowanie najnowszych technologii – co naturalnie zbliża go do filozofii marki G-SHOCK.

 

Nowy G-SHOCK GWR-B1000HJ to niezwykłe osiągi i unikalny design zarysowany przez MichimasaFujino, twórcę modelu odrzutowca  HondaJet.  Tarcza zegarka kształtem nawiązuje do awiacji.

 

  

Kolory, kształty a nawet detale odzwierciedlają inspiracje projektanta. Wbudowana sub-tarcza znajduje się pod symbolem godziny 12, korona zegarka przypomina elementy silnika odrzutowca, przyciski na 2 i 4 godzinie wykończone są w chromowanym połysku nawiązując do pokrywy silnika Honda Jet. Odrzutowiec Honda Jet dumnie podpisuje się swoim logo na tarczy, koronie i pasku zegarka, dodając na pasku opis parametrów swoich osiągnięć.
 

Zegarek GWR-B1000HJ  to ultrawytrzymały zdobywca przestworzy. Dzięki innowacyjnej strukturze Carbon Core Guard  G-SHOCK przejmuje moc i trwałość karbonu, jest niezwykle lekki, a przy tym całkowicie odporny na wstrząsy.
 

Na rynku polskim pojawi się tylko jedna sztuka tego modelu – podniebny unikat będzie mógł trafić w ręce prawdziwego szczęściarza, który wykaże się prawdziwą zwinnością i szybkością godną odrzutowego G-SHOCKA.

 

Bądźcie czujni!
Zegarek pojawi się w sprzedaży  25.09.2020 o godzinie 17:00.
 

  

Specyfikacja

Konstrukcja

Triple G Resist (odporny na wstrząsy i uderzenia, działanie siły odśrodkowej, wibracje), odporny na rdzę

Wodoodporność

200 metrów

Częstotliwość radiowa

77.5 kHz (DCF77: Germany); 60 kHz (MSF: UK); 60 kHz (WWVB: USA); 40 kHz (JJY: Fukushima, Japan) / 60 kHz (JJY: Kyushu, Japan); 68.5 kHz (BPC: China)

Odbiór fal radiowych

Automatycznie do 6 razy dziennie (Chiny do 5 razy dziennie)

Komunikacja

Standard

Bluetooth® low energy

Zasięg

Do  2m (w zależności od terenu)

Stoper

1 sekunda, 24 godziny, fly back, direct timing start

Countdown Timer

Jednostka pomiary 1 sekunda, całkowity czas do 24 godzin

Alarm

1 niezależny dzienny alarm

Pozostałe funkcje 

FunkcjeMobile Link (world czas światowy: ponad 300 miasto, automatyczne ustawienie czasu, One-Touch Time Adjustment, ustawienia easy watch), wyświetlacz data i czas, w pełni automatyczny kalendarz, światło LED (super illuminator i afterglow), wskaźnik poziomu baterii 

Zasilanie

Tough Solar – ladowanie światłem 

Czas pracy

Około 18 miesięcy w wariancie power-saving 

Wielkość obudowy

50.1× 46.4×16.9 mm

Waga

Około 72g