Marcelina Zawadzka jest ambasadorką marki Lacoste od jesieni 2018 roku. Jak sama przyznaje, produkty tej marki towarzyszą jej na co dzień i pomagają sprostać codzienności. Motywem przewodnim nowej kampanii, w której prezentowane są nowe modele czasomierzy jest luz, swoboda i naturalność, czyli wartości w których Marcelina idealnie z łatwością się odnajduje. Pozytywna energia i styl płynące ze zdjęć są przedsmakiem wytęsknionej wiosny. Zapoznaj się już teraz z nowościami wśród modeli zegarków Lacoste, którą prezentuje Marcelina i bądź gotowa na nadchodzące ocieplenie, które przyniesie wiosna!

Swoboda i elegancja są ważne, ale najważniejsza jest wygoda! Image i charakter, który prezentuje Marcelina doskonale komponuje się z DNA marki, która znana jest z modnych i praktycznych rozwiązań stosowanych na co dzień. Piękną ambasadorkę możemy oglądać w dwóch odsłonach - nieco luźniejszej oraz outficie biurowym. W tej różnorodności doskonale spełnia się przedstawiony model Lacoste Moon 2001073. Ten wyjątkowy czasomierz, to absolutny Must Have nadchodzącej wiosny! Genialne wykonanie i połączenie kolorów złota z czernią i plecioną bransoletą typu Mesh gwarantują swobodę i jednocześnie wygodę w użytkowaniu na co dzień, dzięki temu, że można je zestawiać z wieloma, innymi odcieniami strojów. Zegarek prezentowany na zdjęciach wyśmienicie dopełnia luźną stylizację Marceliny - szarą trapezową spódnicę i sportową bluzę, a także tę biurową z beżem w rolach głównych. 

Wśród nowości z logiem zielonego aligatora nie zabrakło modeli, które uzupełniły kolekcję - są to w sumie 3 modele. Lacoste Moon 2001072 posiadający również plecioną bransoletę, ale łączący w sobie odcienie surowej stali i różowego złota. Kolejne dwa modele to Lacoste Moon 2001070 i Lacoste Moon 2001071, tym razem na skórzanym pasku. To szykowne i wyrafinowane czasomierze, gdzie w jednym z nich czarny pasek i czarna tarcza łączą się z kopertą w odcieniu różowego złota. Ta iście wieczorowa kompozycja pozwala popaść w zachwyt. Kolekcję zamyka przepiękny Moon 2001070, czyli połączenie pudrowego różu i stalowej koperty. Zegarek przeznaczony dla kobiet lubujących się w pastelowych kolorach o romantycznej naturze. Jednym z czynników, który łączy te modele jest to, że zapowiadają zbliżające się długo oczekiwane ocieplenie i wszystkie przyjemności, które przyniesie :)

Powiązane produkty