EDIFICE x Scuderia Toro Rosso

  

Czy wiecie, że za sukcesami dwóch bolidów teamu Toro Rosso, ścigających się w najbardziej prestiżowych wyścigach formuły 1, stoi aż 600 osób

My wiemy!  Mieliśmy niespotykaną okazję, aby odwiedzić fabrykę bolidów w Faenza na zaproszenie marki Edifice - sponsora Toro Rosso. Taka wizyta to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów motoryzacji, ponieważ fabryka na co dzień jest niedostępna dla zwiedzających.

Podczas naszej podróży towarzyszył nam Adam Kornacki, dziennikarz motoryzacyjny zawodowo i ambasador marki Edifice prywatnie ;). Wspólnie przeszliśmy przez każdy etap powstawania bolidów. Dowiedzieliśmy się z czego składa się ‘formula one car’ i z jaką starannością powstają wszystkie elementy tworzące całą konstrukcje. 

Pomimo, że wyścigi są raczej kojarzone jako typowo ‘męski sport’,  kobiety odgrywają w nim dużą rolę. To właśnie one z niezwykłą precyzją damskich dłoni zajmują się produkcją najbardziej wymagających elementów. To zupełnie tak samo jak podczas produkcji męskich zegarków Edfice! Czy wiecie, że marka na cześć teamu Toro Rosso zaprojektowała limitowane modele zegarków dedykowanych wszystkim fanom? Na ich tarczach znajdziecie oczywiście barwy zespołu F1 i dwa czerwone byki (patrz pod artykułem)

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem fabryki i zaangażowania wszystkich pracowników Toro Rosso.Tam czuć prawdziwy team spirit! 

Dziękujemy Edifice Polska za niezapomniane doznania podczas tej iście włoskiej przygody i za piękne chwile, które mogliśmy odmierzać właśnie zegarkami Edifice!

Powiązane produkty