Nastał czas I Komunii Świętej.

Jest to niezwykły okres w życiu nie tylko dziecka, ale również jego najbliższych. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa interesującą propozycję z kolekcji zegarków przeznaczonych dla najmłodszych uczestników tej ważnej uroczystości. Zakupiony zegarek będzie niezapomnianą pamiątką na wiele lat.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego katalogu przygotowanego specjalnie na tą okazję. Oferujemy duży wybór zegarków z takich marek jak: Knocknocky, Lacoste, Scuderia Ferrari, Casio oraz Lorus.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kolekcją LACOSTE przeznaczoną dla dzieci. W ofercie znajdują się zarówno modele dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Modne kolory kopert i cyferblaty, na których dobrze widać godzinę, doskonale nadają się do nauki odczytywania godziny przez dziecko. Zegarki z kolekcji LACOSTE charakteryzują się minimalistycznym wykończeniem w pięknych kolorach, a silikonowe paski zapewniają wygodę noszenia.

Marka Knocknocky zabierze Was w magiczny i kolorowy świat czasomierzy dla najmłodszych użytkowników. Kolorowe wzory naszych modeli sprawiają, że ich użytkownicy są szczęśliwi i uśmiechnięci. Dzięki dokładnym, kwarcowym mechanizmom odmierzają szczęśliwe płynące chwile. Szeroki asortyment pomoże dopasować odpowiedni model do każdej ręki. Tej nieco tęższej jak i węższej, więc każdy nadgarstek ma kompana do zabawy. 

Karta Podarunkowa Time Trend

Dla niezdecydowanych polecamy Kartę podarunkową, która idealnie nadaje się na prezent, gdy nie znamy gustu osoby, której chcemy podarować coś wyjątkowego. Zawsze dobrym pomysłem będzie podarowanie karty podarunkowej Time Trend, dzięki której dana osoba sama wybierze sobie swój wymarzony zegarek. Oferta zakupu karty ważna w około 100 salonach Time Trend na terenie całej Polski.

                                                                                 Karta podarunkowa Time Trend

Powiązane produkty