Pełen pomysłów na gwiazdkowe prezenty KALENDARZ ADWENTOWY Time Trend!

Pełen pomysłów na gwiazdkowe prezenty KALENDARZ ADWENTOWY Time Trend!

Święta coraz bliżej, lista prezentów coraz dłuższa, a pomysłów brak! Znamy to.. ! Dołącz do naszej zabawy i szukaj prezentowych inspiracji w Kalendarzu Adwentowym Time Trend!

Jak co roku o tej porze zaczyna się świąteczny zawrót głowy! Niektórzy z nas są już być może gotowi, a lista prezentów dawno zamknięta. Dla Was “chapeau bas” za zorganizowanie! Jednak dla znakomitej większości z nas, czas przedświątecznych przygotowań dopiero się zaczyna, a wraz z nim burza mózgów w poszukiwaniu trafionych prezentów. 

Kalendarz Adwentowy Time Trend to fantastyczna zabawa z odkrywaniem coraz to nowych niespodzianek, pełnych super promocji na Wasze ulubione marki i modele zegarków. Idealne prezenty dla najbliższych w super cenie! Znajdziecie tu propozycje gwiazdkowych upominków dla prawdziwych elegantek, dla dżentelmenów, małych odkrywców, sportowców oraz zakręconych modą i trendsetterów. Bo trafione prezenty nigdy nie wychodzą z mody! 

Kalendarz Adwentowy to też propozycja wyjątkowa, specjalnie dla Was. W zabawie mogą wziąć udział tylko zapisani do newslettera Klienci Time Trend, którzy od 1 grudnia, codziennie będą mieli możliwość otworzenia kolejnej niespodzianki w naszym Kalendarzu Adwentowym i skorzystania z ukrytej w okienku oferty promocyjnej.  

Jeśli jeszcze nie zapisaliście się do naszego newslettera, zróbcie to koniecznie! Gwarantujemy dobrą zabawę i całe mnóstwo super promocji tylko dla Was! 

Odwiedzajcie także nasze profile w Social Mediach! Tam niedługo zdradzimy szczegóły kolejnych niespodzianek...