Seiko 5 Sports STREET FIGHTER V LIMITED EDITION

Seiko 5 Sports
STREET FIGHTER V LIMITED EDITION

Seiko 5 Sports prezentuje najnowszą kolekcję w specjalnej limitowanej edycji, zaprojektowaną we współpracy ze znaną na całym świecie grą Player VS Player Street Fighter V. Kolekcja zawiera sześć modeli inspirowanych głównymi postaciami gry. Poczuj ducha walki i dołącz do teamu kultowych wojowników z nowym Seiko 5 Sports!

Wybierz swojego bohatera!

RYU* dostępny wkrótce

Ten model to wcielenie filozofii Ryu, który z poświęceniem oddaje się nieustannym treningom. Bezkompromisowo, małymi krokami i ciężka pracą posuwa się do przodu, by stać się prawdziwym wojownikiem. Pokorną postawą w dążeniu do celu zdobywa coraz większe grono wiernych wielbicieli. 

CHUN-LI

Urocza ale bezkompromisowa oficer Interpolu, w charakterystycznym inspirowanym chińską kulturą mundurze. Do perfekcji opanowała sztukę kopania, w czym przewyższa pozostałych wojowników. Ten model Seiko V Sports skupia w sobie wszystkie uroki Chun-Li, wojowniczki o potężnej wewnętrznej sile. 

KEN

Ten model zegarka doskonale wyraża zuchwały styl walki Kena. Ken jest synem rodziny Masters, prowadzącej jedną z wiodących amerykańskich firm, o nazwie Masters Foundation. Ten model posiada wszystkie jego najlepsze cechy. Wyraża, konieczną na drodze do osiągnięcia wybranego celu pasję i zaangażowanie, które Ken wytrwale wkłada w każdy trening wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Ryu.

GUILE

To model dla prawdziwych twardzieli. Dedykowany największym wojownikom zegarek o charakterystycznym militarnym designie, odzwierciedla cechy siły, opanowania i umiejętności taktycznych, walczącego o pokój majora Sił Powietrznych USA, niezłomnego wojownika Guile.

BLANKA

Prawdziwy przyjemniaczek. Chyba niewielu chciałoby go spotkać na swojej drodze. Wychowany w surowej dżungli Blanka zaciekle atakuje przeciwnika, wykorzystując swoją zwinność i wyjątkowy specyficzny dla niego dziki styl walki. Dzikość natury Blanki odzwierciedla dedykowany mu model Seiko V Sports o wszczególnie wytrzymałej konstrukcji i charakterystycznych zielonych barwach.

ZANGIEF

Siła to jego najważniejsza cecha. Doskonale wytrenowane ciało, mocne jak stal mięśnie zapaśnika to niemal pewna gwarancja zwycięstwa w każdej walce. Emanująca ponadprzeciętną siiłą, masywna sylwetka Zangiefa już na pierwszy rzut oka budzi respekt, także dedykowany mu zegarek musi nosić wszystkie jego cechy. Masywna koperta zegarka nawiązuje do siły i ciężaru sylwetki tego sympatycznego wojownika. 

Wybierz swojego bohatera!

Powiązane produkty