Dostępny od niedawna w sklepie internetowym TimeTrend.pl najnowszy zegarek sportowy SUUNTO 5 został zaprojektowany specjalnie dla ludzi, którzy sport mają we krwi. Dla aktywnych osób trening jest wyjątkowym wydarzeniem wpisanym w codzienny tryb życia. Rewelacyjny zegarek Suunto 5 został wymyślony po to, aby stworzyć relację ze swoim Partnerem tak długo jak tego potrzebuje, ponieważ został wyposażony w nawigację GPS i długi czas działania na zasilaniu bateryjnym.

Wyjątkowe parametry tego czasomierza:

Inteligentne tryby baterii

Dzięki czemu zegarek zawsze będzie gotowy na długi trening bez zwracania szczególnej uwagi na poziom naładowania urządzenia.

Ponad 80 trybów sportowych

Model zawiera wybór interesujących użytkownika trybów sportowych z 80 dostępnych lub pozwala na stworzenie własnych trybów wg osobistych preferencji treningowych.

Monitorowanie poziomu sprawności (VO2max)

Dzięki aplikacji  Suunto można robić monitoring poziomu sprawności (VO2max) oraz przeglądać własne postępy w treningach.

Monitorowanie aktywności przez całą dobę, 7 dni w tygodniu

Na bieżąco pozwala śledzić swoje przebyte kroki, spalone kalorie i czas przeznaczony na sen, aby w życiu nie panował chaos, tylko równowaga. Koniecznie trzeba go wypróbować i sprawdzać podsumowania i trendy w aplikacji Suunto.

Adaptacyjne wskazówki treningowe

Pozwala przeglądać  stworzony 7-dniowy plan treningowy, gdzie urządzenie kładzie nacisk na optymalny czas trwania treningu i jego intensywność. Dzięki temu można osiągnąć zamierzone cele w poprawie kondycji fizycznej.

Nawigacja GPS

Daje to możliwość zaplanowania własnych ścieżek lub możliwość wyboru tras najbardziej popularnych aplikacji Suunto, dzięki czemu podążając nimi możemy korzystać z funkcji zegarka i cieszyć się poczuciem nowych przygód za każdym zakrętem.

To co czyni zegarek Suunto 5 wyjątkowym to wiele funkcjonalności. Kluczowe to długa żywotność baterii w zegarku z funkcją GPS. Możliwość używania funkcji sportowych zamieszczonych w nim m.in. monitorowanie swoich treningów i osiąganych postępów, rejestrowanie aktywności 24/7 (cały czas możesz śledzić swoje obciążenie i sen, dzięki temu masz pewność o poziomie swojej regeneracji oraz czy jesteś gotowy na kolejny trening). Dzięki zaprojektowanej lekkiej konstrukcji jest on bardzo wygodny w użytkowaniu, natomiast inteligentne tryby zarządzania pracą baterii pozwolą na długi czas użytkowania (posiada funkcję przypominania o konieczności naładowania urządzenia.Zapraszamy do zapoznania się ofertą zegarków Suunto 5 i innymi modelami tej marki, które są dostępne w sklepie internetowym TimeTrend.pl

 

Powiązane produkty