Zegarek na I Komunię - wciąż żywa tradycja

Jaki prezent na I Komunię?

Wielu dorosłych ma duży problem, aby wybrać odpowiedni prezent na I Komunię, Dzień Dziecka czy na urodziny…

Kiedy ciężko w kilka dni nadgonić dziecięce trendy, warto postawić na gotowe rozwiązania. W salonach Time Trend, znajdziesz specjalnie wyselekcjonowane zegarki, które są idealnym pomysłem na komunijny prezent.

Rower to zamało?

Czy zegarki mogą być jeszcze aktualne w erze quadów i Play Station? :) 

Zespół Time Trend podpowiada, że prezenty wcale nie muszą być wydatkiem na pokaz i że I Komunia to dobry czas na pierwszy zegarek. Stawiamy na edukację i wzbudzanie zainteresowań wśród dzieci. Zegarek - to nauka punktualności, odpowiedzialności i wartości uniwersalnej - czasu.

Wręczając dziecku zegarek w prezencie, dajesz mu coś więcej niż zabawkę. To ponadczasowy gadżet, który zainteresuje je i pomoże w budowaniu pewności siebie. Nie zapominajmy, że I Komunia to dla dziecka stres, czasem to pierwsze poważne wystąpienie publiczne, które dziecko przeżywa bardziej niż dorosły. 

Kiedy jest dobry czas na pierwszy zegarek dla dziecka?

Obdarowując dziecko zegarkiem, wprowadzasz je w świat, w którym czas zabawy, nauki, przyjemności i obowiązków można mierzyć i uczyć się go organizować po swojemu. I Komunia, jako podniosłe wydarzenie w życiu dziecka, wpływa na nie i poniekąd kształtuje, wprowadza w dziecko nową porcję dojrzałości, której dobrym atrybutem może być zegarek.

Jaki zegarek wybrać dla dziecka?

Najważniejsze jest to, żeby dziecko już teraz czuło radość z prezentu. Postaw więc na zegarek z tarczą z czytelnymi cyferkami lub tą elektroniczną. To na pewno ułatwi naukę korzystania z nowego gadżetu.

Beztroskie dzieciństwo… czyli jak korzystać z nowego zegarka bez ograniczeń.

Najlepiej wybrać zegarek wodoodporny, aby wiosenny deszcz i letnia kąpiel w morzu nie skończyły się awarią. Zarysowań, ciężko będzie uniknąć, ale można się przed nimi chronić szkiełkiem mineralnym, które dzięki swej elastyczności, ma zwiększoną odporność nie tylko na rysy, ale i na zbicia.

Zegarek ma być codziennym kompanem na placu zabaw i w szkole, dlatego ważne, żeby był lekki i wygodny.

Sprawdź, co polecają doradcy Time Trend

Zegarek  to praktyczny prezent na I Komunię. Odwiedź najbliższy salon Time Trend i zobacz, co przygotowaliśmy dla najmłodszych. W razie dylematów, chętnie udzielimy porad, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu.Powiązane produkty