Zegarki Lacoste Kyoto - miejski, minimalistyczny styl i nowy sposób odczytywania godziny

Marka Lacoste zaprezentowała nową linię męskich zegarków - Kyoto. Zegarki nawiązują do dawnej stolicy Japonii nie tylko swoją nazwą, ale też orientalnym wzornictwem. Minimalistyczny wygląd został połączony z oryginalnym wykończeniem.

Seria Kyoto posiada jeszcze jedną unikalną cechę. Producent postanowił zredefiniować dotychczasowy sposób odczytywania godziny. Zamiast standardowych trzech wskazówek na tarczy znajdziemy tutaj tylko jedną. Jest to wskazówka minutowa. Nasuwa się więc pytanie w jaki sposób będziemy wiedzieli, która aktualnie jest godzina? Producent zadbał o to w niezwykły sposób. Pod tarczą zegarka umieszczono obrotowy dysk, który po wybiciu pełnej godziny zmienia kolor odpowiedniego indeksu na inny. Tym nowoczesnym rozwiązaniem projektanci wprowadzili powiew świeżości na rynek zegarków.

Kolekcja Kyoto składa się z czterech modeli. Dwa z nich oferowane są na bardzo modnych w tym sezonie plecionych bransoletach typu mesh z magnetycznym zapięciem. Pozostałe dwa modele zawieszono na wygodnych i praktycznych paskach ze skóry, które bardzo dobrze komponują się z tarczami zegarków.

Powiązane produkty