Dane sprzedawcy:

 

GRUPA ZIBI SA, z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Wirażowej 119, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Gospodarczego, pod numerem KRS 0000718602 numer NIP: 522-31-13-927, numer REGON: 369494855

 

Dane kontaktowe sprzedawcy:

 

tel. kom. 797 023 753; 797 023 704 (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, w sobotę w godz. 10.00-15.00)


Zapytania dotyczące dostępności towarów prosimy kierować pod adres: bok@timetrend.pl

Zapytania dotyczące serwisu i części do zegarków prosimy kierować pod adres: serwis@zibi.pl lub numer tel. 46 862 01 25

 

Informacja o akceptowanych sposobach płatności:

 

- Gotówka przy odbiorze - za zamówione produkty zapłacisz przy odbiorze kurierowi. Jest to najszybsza metoda realziacji zamówienia

- Płatność przelewem - Po potwierdzeniu zamówienia zostaniesz poproszony o wpłacenie należnej kwoty na konto firmy GRUPA ZIBI SA 54 1160 2202 0000 0003 5028 0218. Towar zostanie wysłany po wpłynięciu kwoty na konto.

- Płatności online w sklepie internetowym Time Trend obsługuje transferuj.pl

-Wybrane produkty dostępne są także w  systemach ratalnych Santander oraz Raty Alior (dostępne w ramach płatności Transferuj.pl)

 

 

Informacja o możliwych sposobach dostawy i ich kosztach:

 

Chcąc zapewnić szybką i niezawodną realizację Twojego zamówienia korzystamy z usług firmy kurierskiej FedEx. Aby wybrać metodę wysyłki, kliknij odpowiednią opcję przy zamówieniu.

Koszty transportu

- DARMOWA wysyłka na terenie Polski dla każdego zamówienia

- Przy zamówieniu z wysyłką za granicę, o kosztach transportu Kupujący jest informowany przed złożeniem zamówienia

 

Informacja o prawie do odstąpienia od umowy:

 

Zgodnie z prawem, w ciągu 14 dni masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy. W naszym e-sklepie ten termin wydłużamy do 30 dni! Pamiętaj jednak, że prawo do odstąpienia od umowy dotyczy tylko i wyłącznie transakcji na odległość.

Więcej przydatnych informacji można znaleźć w Regulaminie Sklepu Internetowego

 


 

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionego zegarka?


 Tak, w naszym sklepie istnieje możliwość odbioru osobistego. Przy wypełnianiu zamówienia należy zaznaczyć opcję "Odebiór osobisty", a następnie wybrać jeden z naszych salonów do którema ma zostać dostarczony towar.


Jak można negocjować cenę na Państwa stronie i o co tak naprawdę chodzi z tym negocjowaniem?

Po zalogowaniu wybierz opcję "negocjuj cenę" dostępną na karcie produktu. Podaj swoje dane i link do sklepu sprzedającego właśnie ten produkt.
Jeżeli cena jest faktycznie niższa zaproponujemy Ci zniżkę na ten właśnie produkt.
UWAGA. Formularz jest widoczny dopiero po zalogowaniu.

Czy zawsze wysyłka zamówionego towaru jest płatna?


Niezależnie od formy płatności oraz wartości zamówienia, przesyłkę wysyłamy gratis! Dostawa jest realizowana przez firmę kurierską. 
Niezależnie od wysokości zamówienia istnieje możliwość odbioru osobistego w jednym z naszych salonów.Czy w sklepie internetowym Time Trend moge kupić wybrany produkt na raty?


W sklepie internetowym Time Trend można dokonać zakupu na raty za pośrednictwem systemu kredytowego Santander. Dla naszych klientów uruchomiliśmy dwie opcje kredytu ratalnego:

  • kredyt na 10 rat 3 x 0%
  • kredyt od 6 do 48 rat z oprocentowaniem 7% miesięcznie


Aby skorzystać z systemu kredytowego, wstarczy jak wybierzesz odpowiednią opcję płatności podczas przechodzenia przez koszyk zamówień. Po wybraniu płatności przez system ratalny Santander, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę banku. Wypełnij wniosek kredytowy i czekaj na kontakt ze strony banku. Prawda, że to proste?Co w przypadku, gdy wybrany towar jest niedostępny w sklepie?


Jeżeli towar jest dostępny w naszym magazynie wyświetla się komunikat – dostępny. Może się jednak zdarzyć sytuacja, gdy nie będziemy nim dysponować w danym momencie. Prosimy wtedy wysłać do nas zapytanie – skontaktujemy się z Państwem i postaramy jak najszybciej sprowadzić wybrany towar.Nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi na swoje pytanie? Przejdź do działu Kontakt z nami i skorzystaj z formularza.