Kronaby - Matias Varela

O Kronaby

Stworzyliśmy zegarek, który honoruje naszą miłość do klasycznych czasomierzy.
Trzymając się tradycji rzemiosła i zwracając uwagę na szczegóły, które są jego częścią, wzbogaciliśmy je o technologię.
Z zewnątrz jest to autentyczny i piękny zegarek wykonany z materiałów i komponentów, które przetrwają próbę czasu. Jego magia, jednak tkwi w środku.

Kronaby
  • Szkła szafirowe
  • Wodoszczelność 100 m / 10 bar
  • 2 letnia żywotność baterii w zegarku
  • Bluetooth 5 Low Energy(BLE)
  • Oprogramowanie iOS / Android
Kronaby

Główne funkcje

Kronaby

Czas na ruch Wstań

Wstań i ruszaj się - coraz więcej jest dowodów na to, że musimy spędzać mniej czasu w pozycji siedzącej, aby uzyskać zdrową sylwetkę. Kronaby wyśle ci delikatne przypomnienie, gdy jesteś nieaktywny zbyt długo.

Filtorwanie powiadomień Nigdy nie przegap tego, co ważne

Istnieje cienka granica między pozostaniem w kontakcie i rozproszeniem. Dlatego Kronaby pozwala ci być powiadamianym tylko przez ludzi i na tematy, na których ci najbardziej zależy.

Zgubiony zegarek Nigdy nie trać czasu

Nie możesz znaleźć swojego zegarka? Zostawiłeś go na siłowni, w domu lub po prostu gdzieś go zgubiłeś? Zlokalizuj go w aplikacji. Mapa pokaże Ci, gdzie zegarek był ostatnio połączony z Twoim telefonem.

Odrzucone połączenie Odrzuć za pomocą przycisku

W naszym świecie priorytetowe traktowanie połączeń przychodzących to nieunikniona współczesna uciążliwość. Kronaby sprawił, żeby było to mniej kłopotliwe dzięki szybkiemu przyciśnięciu koronki, aby odrzucić połączenie.

Dyskretny alarm Delikatne budzenie

Włączając cichy alarm, bezgłośne wibracje zegarka budzą tylko ciebie, pozwalając tym wokół kontynuować drzemkę.

Automatyczna strefa czasowa Zawsze o czasie

Śledzenie czasu to praca w pełnym wymiarze, którą lepiej zostawić Kronaby. Bez względu na to, ile stref czasowych przekroczysz, automatycznie będzie wyświetlany czas lokalny.

Tarcza zegarka

Kronaby

Datownik Bądź na bieżąco

Znajomość aktualnej daty jest podstawową informacją, która jest łatwo dostępna poprzez naciśnięcie przycisku. Jak inaczej mógłbyś pozostać w obecnej chwili?

Stoper Gotowi, do startu, start

Śledź, jak szybko przebiegasz kilometr, czas poszczególnych okrążeń, lub po prostu śledź czas potrzebny do wykonania zadania. Zegarek Kronaby łączy tradycję z cyfrową precyzją, aby zaspokoić wszystkie potrzeby związane z monitorowaniem.

Druga strefa czasowa Zsynchronizowany ze światem

Kronaby zapewnia ciągłe połączenie ze światem zewnętrznym, umożliwiając wybór dodatkowej strefy czasowej, która będzie wyświetlana na tarczy zegarka.

Dzienna aktywność (krokomierz) Każdy krok się liczy

Statystyki pokazują, że aktywność jest kluczem do zdrowszego życia. Ustaw cel kroków i monitoruj swoje postępy bezpośrednio na nadgarstku. Pozwól aplikacji w smartfonie analizować twoją aktywność, aby uzyskać głębsze spostrzeżenia.

Minutnik Przypomnienie w odpowiednim czasie

Właściwe zarządzanie czasem jest trudne bez odpowiednich narzędzi. Minutnik pozwala ci na zaznaczenie swoich zadań i skupienie się na tym co ważne. Umiejętne zarządzanie czasem to dobrze zarządzane życie.

Przyciski

Kronaby

Zapamiętaj to miejsce Tutaj byłeś

Naciśnij przycisk, aby zapisać swoją bieżącą lokalizację. Doskonale sprawdza się w czasie powrotu do zaparkowanego samochodu, nowej restauracji lub do sekretnego miejsca na wakacjach.

Znajdź telefon Nigdy więcej go nie zgubisz

Zajęty dzień sprawia, że wszyscy zapominamy i gubimy rzeczy. Sprytny przycisk na zegarku pokazuje, gdzie znajduje się Twój telefon, oszczędzając ci czasu na jego szukanie.

Odprowadź mnie do domu Czuj się bezpiecznie 24/7

Wolność bezpiecznego poruszania się powinna być przywilejem każdego z nas. Naciśnięcie przycisku wysyła sygnał do ukochanej osoby, pozwalającej jej reagować i podążać za każdym Twoim krokiem. To tak, jakby ktoś odprowadził cię do domu, ale z daleka.

IFTTT If This Then That

Kontroluj otoczenie i ulubione aplikacje za pomocą Kronaby i IFTTT. Zaparz filiżankę kawy lub otwórz drzwi garażu. Rezultat należy do Ciebie. Przeglądaj setki usług i stwórz swoją spersonalizowaną aplikacje.

Aparat Idealne zdjęcie

Wbudowany pilot do aparatu umożliwia zdalne jego włączanie, co pozwala na wygodne fotografowanie w każdej sytuacji.

Steruj muzyką Wygodne sterowanie dźwiękiem

Kronaby zapewnia natychmiastowy dostęp do ulubionej muzyki, zawsze i wszędzie, gdzie chcesz. Wciskając przycisk uzyskujesz szybką kontrolę nad muzyką, której masz ochotę posłuchać w tej chwili.

KronabyKronabyKronaby

Dane techniczne

Szkło szafirowe

Zegarki Kronaby są wyposażone w szkła szafirowe, niezwykle odporne na zarysowania, a powłoka antyrefleksyjna, zapewnia niezrównaną wydajność optyczną.

Super-LumiNova®

Jest to technologia podświetlenia tarczy zegarka. Wskazówki oraz indeksy na tarczy są powlekane masą fluorescencyjną, która jest nietoksyczna i nie jest radioaktywna. Jednak oferuje do dziesięciu razy większą jasność niż inne technologie oparte na radioaktywnym radzie.

Stal nierdzewna 316L

Nazywana też stalą jubilerską, nierdzewną, chirurgiczną lub szlachetną, użyta we wszystkich elementach zegarków Kronaby.
Stal 316L nie ulega odkształceniom i nie łamie się, nie zmienia koloru, nie ulega zmatowieniu i nie traci blasku, jest hipoalergiczna oraz nie rdzewieje.

Stal nierdzewna / PVD

PVD jest skrótem od "Physical Vapour Deposition". Jest to metoda powlekania, w której para stopów metali jest przenoszona na zegarek lub bransoletę w zamkniętej próżniowej przestrzeni. Tworzy to ekstremalnie twardą, trwałą i odporną na korozję powierzchnię.

Wodooporność 100m / 10 bar

Zegarki Kronaby zostały zabezpieczone przed wnikaniem wody. Wodoszczelność na poziomie WR100 pozwala użytkownikowi, nawet na pływanie z zegarkiem na nadgarstku. Jednak szczególną uwagę należy zwrócić na nie używanie pod wodą jakichkolwiek przycisków.

Żywotność baterii do 2 lat

Zegarki Kronaby wyposażone są w standardowy rozmiar baterii litowej (CR3032), która zapewniaja długą żywotność i wysoką wydajność do 2 lat (w zależności od zastosowania).

Android oraz iOS

Kompatybilny odpowiednio z wersjami> 5.0 i > 9. Dostępne w Google Play i App Store.

IFTT - If This Then That

IFTT - If This Then That

IFTTT to darmowy sposób na połączenie ze sobą wszystkich aplikacji i urządzeń. Nie wszystko w Internecie działa spójnie i w łatwy sposób, więc jesteśmy na drodze budowania bardziej połączonego świata..

IFTTT daje dostęp do ekosystemu ponad 600 aplikacji, urządzeń i firm, co pomaga Twoim aplikacjom i urządzeniom współpracować w nowy sposób.