Calvin Klein CK K8Y236L6

Kod : CK K8Y236L6

Calvin Klein CK K8Y236L6


Dostępność: Ograniczona ilość.
W sprawie dostępności skontaktuj się z nami, tel. kom. + 48 797 023 704

1 129,00 zł
Cena timetrend.pl
1 016,10 zł Zniżka 10%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Calvin Klein CK K8Y236L6 Kod: CK K8Y236L6

*- pola wymagane

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Damski
Styl
Fashion
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Pasek
Skórzany
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
42 mm
Grubość koperty
8 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
30M
Okres gwarancji
2 lata

Calvin Klein CK K8Y236L6 to niesamowity zegarek przeznaczony dla kobiet, które szukają czegoś wyjątkowego. Marka Calvin Klein znana z rozpieszczania swoich klientek poprzez dostarczanie im produktów genialnej jakości dodatkowo zaspokajających ich wysokie wymagania i tym razem nie zawodzi. CK po raz kolejny dowodzi, że doskonale rozumie kobiety i wie czego potrzebują. Koperta i skórzany pasek łączą się tworząc idealnie spasowaną kompozycję. Obudowę wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej pokrytej srebrną powłoką, która gwarantuje trwałość przez długie lata. Minimalistyczna i jednocześnie elegancka tarcza przykryta wytrzymałym szkłem mineralny jest bardzo czytelna i przejrzysta. Odczyt czasu nie sprawia problemów. Połączenie funkcjonalności z minimalistycznym designem tworzy kompozycję, która na pewno przykuje uwagę innych osób. Zastosowany niezawodny, szwajcarski mechanizm kwarcowy jest zasilany baterią i gwarantuje precyzję wskazań czasu oraz nie wymaga codziennego nakręcania. Wodoszczelność na poziomie 30 M chroni czasomierz przed drobnymi zachlapaniami.