CASIO Baby-G BGA-240 -1A1ER

Kod : BGA-240 -1A1ER

CASIO Baby-G BGA-240 -1A1ER

519,00 zł
467,10 zł Zniżka 10%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Płeć
damski
Styl
sportowy
Odczyt
analogowo-cyfrowy
Koperta
tworzywo sztuczne
Pasek
tworzywo sztuczne
Mechanizm
kwarcowy
Szkło
mineralne
Wodoszczelność
100M
Okres gwarancji
3 lata
Alarm
3 alarmy dzienne
Stoper
1/100 sek. - 24h
Timer
1/1 min. - 24h
Czas światowy
Tak
Podświetlenie
Led
Datownik
Tak

CASIO Baby-G BGA-240 -1A1ER to damska odmiana popularnego męskiego modelu tej marki. Koperta o średnicy 42,6 mm i grubości 15.3 mm oraz elastyczny pasek zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Koperta wraz z paskiem tworzą idealną kompozycję kolorystyczną. Analogowo-cyfrowy cyferblat został wykończony wskazówkami w jaskrawym kolorze oraz uzyskał podświetlenie diodą LED, która umożliwia odczytanie godziny w ciemności. Ten model jest wyposażony w szereg funkcji i udogodnień: system wstrząsoodporny, posiada funkcję czasu światowego oraz automatyczny kalendarz, funkcje 24h stopera i timera przydadzą się podczas aktywności fizycznych, a 3 alarmów dziennych może służyć jako przypominacz lub budzik. Wodoszczelność 100m pozwala na używanie gp podczas uprawiania sportów wodnych takich jak np. pływanie lub nurkowanie bez akwalungu.

CASIO Baby-G BGA-240 -1A1ER Kod: BGA-240 -1A1ER

*- pola wymagane

1. Firma ZIBI udziela 3 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych.
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).