Casio Baby-G BSA-B100MC-4AER

Kod : BSA-B100MC -4AER

Casio Baby-G BSA-B100MC-4AER


EAN 4549526272592

Dostępność: W magazynie

629,00 zł
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Casio Baby-G BSA-B100MC-4AER Kod: BSA-B100MC -4AER

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 3 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Damski
Styl
Sportowy
Odczyt
Analogowo-cyfrowy
Koperta
Tworzywo sztuczne
Pasek
Tworzywo sztuczne
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
41,5 mm
Grubość koperty
12,6 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
100M
Bluetooth
Tak
Okres gwarancji
3 lata
Alarm
Tak
Stoper
Tak
Podświetlenie
Tak
Datownik
Tak
Krokomierz
Tak
Kolor koperty
Szary
Kolor tarczy
Różowy
Kolor paska
Różowy

Casio Baby-G BSA-B100MC-4AER to sportowy zegarek przeznaczony dla kobiet, który wyróżnia się pod wieloma względami. Czasomierz łączy w sobie prawdziwie sportowy charakter z modną stylistyką. Model jest odporny na wstrząsy i uderzenia dzięki zastosowanym tworzywom sztucznym wysokiej jakości i specjalnej technologii antywstrząsowej, która została opracowana przez japońskiego producenta. Zegarek wyposażono w bluetooth, co umożliwia bezprzewodowe połączenie się z aplikacją zainstalowaną na smartfonie i synchronizację czasu oraz dostęp do wielu przydatnych funkcji i pomiarów, które sprawdzą się podczas aktywności fizycznej. Należą do nich między innymi: wbudowany krokomierz, który mierzy ilość przebytych kroków w ciągu dnia, 24 godzinny stoper z możliwością zapisu do 200 wskazań oraz timer. Model ten posiada analogowo-cyfrowy cyferblat z podświetleniem Super-Auto LED Light, co umożliwia odczytanie godziny w ciemności. Dodatkowymi funkcjami wpływającymi na usprawnienie codziennych czynności są: czas światowy, który umożliwia wyświetlanie aktualnego czasu w głównych miastach oraz określonych obszarach na świecie, 5 alarmów, funkcję ruchu wskazówki, która po wciśnięciu przycisku odsuwa wskazówki i umożliwia dobre widzenie ekranu LCD, kalendarz automatyczny, który pamięta krótsze miesiące i lata przestępne, odczyt czasu w formacie 12/24h oraz funkcja zgubionego telefonu - po naciśnięciu przycisku w smartfonie uruchomi się sygnał dźwiękowy. Model wyposażono w mechanizm kwarcowy zasilany baterią, która podczas standardowego użytkowania zapewnia pracę przez 2 lata bez konieczności jej wymiany. Całość przykrywa wzmocnione i trwałe szkło mineralne. Wodoszczelność 100M pozwala na swobodny kontakt z wodą.