Fossil Carlie Mini ES-4867SET + bransoletka w zestawie

Kod : FOSSIL ES-4867SET

Fossil Carlie Mini ES-4867SET + bransoletka w zestawie


EAN 4053858022294

Dostępność: W magazynie

435,00 zł
Brutto

Wybierz lokalizację:

Fossil Carlie Mini ES-4867SET + bransoletka w zestawie Kod: FOSSIL ES-4867SET

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Damski
Styl
Fashion
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Mesh
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
28 mm
Grubość koperty
7 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
30M
Okres gwarancji
2 lata
Kolor koperty
Rose Gold
Kolor tarczy
Masa perłowa
Kolor bransolety
Rose Gold

Fossil Carlie Mini ES-4867SET to nowoczesny model w klasycznym stylu, idealnie wpasowujący się w wymagania nowoczesnych i niezależnych kobiet. W zestawie razem z zegarkiem znajduje się bransoletka z ozdobą w kształcie serca. Czasomierz, dzięki niewielkim rozmiarom świetnie prezentuje się na kobiecym nadgarstku. Kopertę oraz bransoletę wykonano ze stali szlachetnej odpornej na warunki atmosferyczne. Zapewnia to trwałość i estetyczny wygląd przez długie lata, co jest szczególnie ważne dla kobiet, które przywiązują się do swoich rzeczy. Minimalistyczna tarcza z masy perłowej przykryta wytrzymałym szkłem mineralnym jest wyraźna i czytelna. Charakterystyczna czerwona wskazówka z motywem serca i napis "Love" w różowo złotym odcieniu nawiązującym do pozostałych elementów sprawiają, że zestaw idealnie nadaje się na prezent dla ukochanej osoby. Model posiada dokładny mechanizm kwarcowy zasilany baterią i nie wymaga dodatkowego nakręcania. Wodoszczelność 30 M chroni czasomierz przed drobnymi zachlapaniami.