Fossil 5 Gen Julianna FTW-6036

Kod : FOSSIL FTW-6036

Fossil 5 Gen Julianna FTW-6036


EAN 4013496538427

Dostępność: W małej ilości

1 499,00 zł
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Fossil 5 Gen Julianna FTW-6036 Kod: FOSSIL FTW-6036

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Damski
Styl
Fashion
Odczyt
Cyfrowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Mesh
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
44 mm
Grubość koperty
12 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
30M
Bluetooth
Tak
Okres gwarancji
2 lata
Datownik
Tak
Krokomierz
Tak
Pomiar tętna
Tak
Kolor koperty
Czarny
Kolor bransolety
Czarny
Licznik kalorii
Tak

Fossil Julianna FTW-6061 to smartwatch piątej generacji skierowany do kobiet lubiących nowoczesne i praktyczne gadżety. Koperta oraz bransoleta zostały wykonane ze stali szlachetnej w kolorze czarnym, która zapewnia wysoką trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dotykowy cyferblat jest precyzyjny i wygodny w użytkowaniu, a wyświetlane wskazania są wyraźne i czytelne. Model wyposażono w bluetooth, dzięki któremu można go połączyć ze smartfonem i uzyskać dostęp do powiadomień. Wbudowany głośnik i mikrofon pozwalają na rozmowy za pomocą smartwatch'a po synchronizacji z telefonem (tylko na systemie android). Model wyposażony jest w mechanizm kwarcowy zasilany baterią oraz w wiele przydatnych funkcji takich jak: alarm, datownik, krokomierz, licznik spalonych kalorii, pomiar tętna, funkcje treningowe, GPS, licznik kroków, sterowanie muzyką, monitorowanie akcji serca, stoper, płatności NFC czy prognozę pogody. Całość przykrywa wytrzymałe szkło mineralne. Wodoszczelność 30M pozwala na ograniczony kontakt z wodą, np zachlapania.