Michael Kors Access MKGO MKT5071

Kod : MKT5071

Michael Kors Access MKGO MKT5071


EAN 4013496575811

Dostępność: W magazynie

1 274,00 zł
Brutto

Wybierz lokalizację:

Michael Kors Access MKGO MKT5071 Kod: MKT5071

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Damski
Styl
Fashion
Odczyt
Cyfrowy
Koperta
Aluminium
Pasek
Tworzywo sztuczne
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
43 mm
Grubość koperty
7 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
30M
Okres gwarancji
2 lata
Kolor koperty
Złoty
Kolor paska
Biały

Michael Kors Access MKGO MK5071 to wyjątkowy smartwatch przeznaczony dla kobiet, które prowadzą aktywny i elegancki tryb życia. Pokryta złotą powłoką koperta o średnicy 43 mm i grubości 7 mm połączona z białym paskiem tworzy wspaniałą kompozycję, która idealnie dopasowuje się do każdego, kobiecego nadgarstka. Ten smartwatch to idealne połączenie nowoczesności i elegancji. 

Koperta wykonana została z aluminium, które jest wysoce odporne na korozję. Cyfrowy cyferblat zegarka potrafi przybrać różne kreacje przez co można dopasować go do swoich upodobań. Całość przykryto wytrzymałym szkłem mineralnym, które jest odporne na stłuczenia. Model posiada dokładny mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Wodoszczelność 30M pozwala na ograniczony kontakt z wodą. Smartwatch opiera się o system Wear OS firmy Google™ oraz technologię Bluetooth o niskim poborze energii, która pozwala na synchronizację zegarka z telefonem komórkowym. Zegarek 4GB pamięci wewnętrznej oraz 521MB pamięci RAM.

Pełna kompatybilność - zegarek współpracuje z systemami Android oraz iOS, z którymi łączy się za pomocą technologii Bluetooth. Poprzez połączenie zegarka z telefonem użytkownik nie przegapi żadnej wiadomości, połączenia głosowego czy powiadomienia wygenerowanego przez aplikację social media, a także będzie mógł kontrolować muzykę z telefonu.

Obsługa bezdotykowa - zegarek posiada ekran dotykowy oraz głośnik z możliwością wydawania poleceń głosowych zegarkowi, dzięki czemu obsługa zegarka jest prosta i przyjemna.

Wbudowany GPS - funkcja lokalizacji GPS pozwala na dokładne namierzenie zegarka na mapie GPS Twojego telefonu w czasie rzeczywistym lub prześledzenia pokonanej trasy jaką przebył użytkownik, np. podczas bieganie czy jazdy na rowerze.

Monitorowanie stanu zdrowia - dzięki wbudowanemu pulsometrowi użytkownik podczas treningu lub codziennego użytkowania może samodzielnie zmierzyć sobie puls za pomocą przycisku na zegarku. Ponadto smartwatch potrafi mierzyć ilość zrobionych kroków, przebyty dystans czy liczbę spalonych kalorii co pozwoli ci w pełni kontrolować swój trening.

Szybkie płatności (NFC) - zegarek można wykorzystywać jak kartę płatniczą za pomocą aplikacji Google Pay