SEIKO SXDG80P1

Kod : SI SXDG80P1

SEIKO SXDG80P1

1 829,00 zł
1 280,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Płeć
damski
Styl
klasyczny
Odczyt
analogowy
Koperta
stal
Bransoleta
stal
Mechanizm
kwarcowy
Typ mechanizmu
Seiko 7N82
Szerokość koperty
31,5 mm
Grubość koperty
7 mm
Szkło
szafirowe
Wodoszczelność
50M
Okres gwarancji
2 lata
Datownik
Tak
Kamienie
diamenty

Seiko SXDG80P1 to zegarek dla kobiet poszukujących wyjątkowych czasomierzy, które są subtelne, ale i zwracają na siebie uwagę. W modelu tym zastosowano bardzo precyzyjny mechanizm kwarcowy Seiko. Pozłacana koperta została wykonana ze stali nierdzewnej. Została doskonale spasowana z solidną bransoletą w tym samym kolorze. Biała tarcza idealnie komponuje się z czarnymi smukłymi wskazówkami co sprawia, że cyferblat jest czytelny i przejrzysty. Dodatkowo indeksy zostały ozdobione prawdziwymi diamentami, które pięknie skrzą się w promieniach słońca. Szkło szafirowe jakie w nim zastosowano to najbardziej odporny na zarysowania materiał, używany przy produkcji zegarków. Dodatkowo zegarek został wyposażony w praktyczny datownik. Wodoszczelność 50M pozwala na swobodny kontakt z wodą np. pływanie.

Wybierz lokalizację:

SEIKO SXDG80P1 Kod: SI SXDG80P1

*- pola wymagane

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych.
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).