Seiko Presage Cocktail 'Fuyugeshiki' Limited Edition SRP843J1

Kod : SI SRP843J1

Seiko Presage Cocktail 'Fuyugeshiki' Limited Edition SRP843J1


EAN 4954628227386

Dostępność: Ograniczona ilość.
W sprawie dostępności skontaktuj się z nami, tel. kom. + 48 797 023 704

1 879,00 zł
Cena timetrend.pl
1 691,10 zł Zniżka 10%
Brutto

Wybierz lokalizację:

Seiko Presage Cocktail 'Fuyugeshiki' Limited Edition SRP843J1 Kod: SI SRP843J1

*- pola wymagane

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Damski
Styl
Klasyczny
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Stal
Mechanizm
Automatyczny
Typ mechanizmu
Seiko 4R35
Szerokość koperty
34 mm
Grubość koperty
11,3 mm
Szkło
Hardlex
Wodoszczelność
50M
Okres gwarancji
2 lata
Datownik
Tak

Seiko Presage Cocktail SRP843J1 to elegancki zegarek damski z mechanizmem automatycznym. Kolekcja Presage Cocktail to wyjątkowa odsłona zegarków Seiko inspirowana charakterystycznymi koktajlami. Koperta została wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, która nie ulega korozji. Ozdobna koronka oraz niepowtarzalny cyferblat doskonale oddają swoim wyglądem koktajlowe inspiracje towarzyszące projektantom zegarka. Wersja 'Fuyugeshiki' posiada wykończenie tarczy inspirowane szronem i zimową scenerią. Producent wyprodukował jedynie 5000 sztuk tego modelu. Tarczę przykrywa uwypuklone szkło Hardlex, które charakteryzuje się zwiększoną odpornością na zbicia i zarysowania. Koperta tego modelu została zawieszona na eleganckiej bransolecie. Rezerwa chodu wynosi 41 godzin. Mechanizm napędza się samoczynnie podczas ruchu ręką niezależnie od kierunku obrotu wahadła. Zegarek posiada również funkcję nakręcania mechanizmu za pomocą koronki. Na tarczy znajduje się również datownik wskazujący dzień miesiąca. Wodoszczelność 50M chroni zegarek przed zachlapaniem.