Ilario Caspari CL21105010332

Kod : IC CL21105010332

Ilario Caspari CL21105010332


EAN 5904329934747

Dostępność: W magazynie

449,00 zł
Cena timetrend.pl
89,80 zł Zniżka 80%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Ilario Caspari CL21105010332 Kod: IC CL21105010332

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Damski
Styl
Klasyczny
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Mesh
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
40 mm
Grubość koperty
9,6 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
30M
Okres gwarancji
2 lata
Kolor koperty
Różowy
Kolor tarczy
Czarny
Kolor bransolety
Różowy

Ilario Caspari CL21105010332 to zegarek kierowany do kobiet, które szukają czegoś nietuzinkowego. Kolorowe akcenty oraz subtelne logo producenta umieszczone na tarczy dodają uroku minimalistycznemu i eleganckiemu designowi, jednocześnie podkreślając kobiecość tego modelu. Połączenie kolorów sprawia, że czasomierz świetnie dopasuje się zarówno do formalnego stroju noszonego w biurze, jak i do sukienki, którą chętnie wkładamy na spacery w ciepłe i słoneczne dni. Stalowa koperta i bransoleta Mesh to klasyczne i sprawdzone połączenie, które zapewnia komfort i wygodę podczas użytkowania. Gwarantuje trwałość i wysoką jakość wykonania, dzięki czemu zegarek będzie służył nam przez długie lata. Szkło mineralne przykrywające tarczę chroni ją przed uszkodzeniami i dodatkowo powoduje, że odczyt czasu jest przyjemny i nie sprawia żadnych problemów. Zastosowany dokładny mechanizm kwarcowy jest zasilany baterią i nie wymaga codziennego nakręcania, więc zegarek zawsze jest gotowy do założenia. Wodoszczelność 30 M chroni ten model przed delikatnymi zachlapaniami.