Zegarki Guardo

zegarki Guardo GUARDO. Marka Guardo ma swój początek w pięknym miasteczku Brescia na północy Włoch - w malowniczej Lombardii. To właśnie fascynujące widoki tego regionu były inspiracją dla twórców naszych zegarków. Lombardia od dawnych czasów przyciąga do siebie wielbicieli piękna i sztuki. Miłośnicy mody z całego świata odwiedzają Mediolan, aby odnaleźć inspiracje podczas licznych pokazów mody i wystaw sztuki. Natomiast cisza i zachwycające widoki błękitno-turkusowych wód jezior Como oraz Lago di Garda, urocze szczyty i doliny Alp Bergamskich sprowadzają do Lombardii znanych poetów, pisarzy, twórców, polityków i biznesmenów.

Znaleziono produktów: 2

Pokaż filtry
  • Nowość
  GUARDO 011070-4

  GUARDO 011070-4

  209,00 zł
  VOSTOK YM8J-320B656

  VOSTOK YM8J-320B656

  2 061,00 zł

Znaleziono produktów: 2

Zespół projektantów Guardo uzupełnia kolekcję nowymi wyszukanymi wzorami cztery razy w roku, czerpiąc pomysły z wieloletniej tradycji europejskiej szkoły zegarmistrzostwa, kładąc akcent na elegancję i wyszukany styl. Guardo umiejętnie łączy dobrą, starą tradycję z innowacyjnością. Dlatego produkcja zegarków odbywa się w największych fabrykach świata, z wykorzystaniem nowoczesnych europejskich technologii. Zaawansowane technologicznie roboty wykonują nawet do 80% procesów produkcyjnych, co gwarantuje minimalizację wpływu czynnika ludzkiego. W zegarkach wykorzystane są precyzyjne kwarcowe mechanizmy, wyprodukowane wyłącznie przez renomowane japońskie koncerny Citizen (Miyota) albo Seiko (Epson).

Guardo oferuje swoim miłośnikom dwie kolekcji damskich oraz męskich zegarków. Premium Collection oraz Luxury Collection. Niezależnie od tego który z modeli wybierzesz, możesz mieć pewność że nabywasz nie tylko „przyrząd do pomiaru czasu”, lecz zostaniesz posiadaczem akcesorium, podkreślającego Twoją elegancję i klasę.

Żadnych kompromisów odnośnie jakości. Guardo - to zegarki z włoską duszą i japońskim sercem, które podkreślą twój doskonały gust.

Zrób komuś prezent!

Zrób komuś prezent kupując kartę podarunkową.

Newsletter