Atlantic Seaway 63360.45.31

Kod : ATLANTIC 63360.45.31

Atlantic Seaway 63360.45.31


EAN 5904329878683

Dostępność: W magazynie

1 580,00 zł
Cena timetrend.pl
1 106,00 zł Zniżka 30%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Atlantic Seaway 63360.45.31 Kod: ATLANTIC 63360.45.31

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Klasyczny
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Pasek
Skórzany
Mechanizm
Kwarcowy
Typ mechanizmu
RONDA 6004
Szerokość koperty
41 mm
Grubość koperty
9 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
100M
Okres gwarancji
2 lata
Datownik
Tak

Linia Seaway to nowość z kolekcji 2015/2016 prezentowana przez markę Atlantic - szwajcarskiego producenta z ogromnymi tradycjami. Atlantic Seaway 63360.45.31 charakteryzuje się złotym cyferblatem oraz brązowym, skórzanym paskiem. Kopertę o średnicy 41 mm wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Połączono ją z paskiem z naturalnej skóry, dzięki temu doskonale prezentuje się na męskim nadgarstku. Estetyczne wykonanie podkreśla jakość i prestiż tego modelu. W tym modelu zastosowano szkło szafirowe, które jest odporne na zarysowania - zapewnia to estetyczny wygląd przez cały czas użytkowania. Tarcza w tym modelu została ozdobiona pionowymi prążkami oraz ręcznie nakładanymi indeksami. Zegarek otrzymał wysokiej klasy szwajcarski mechanizm kwarcowy z oddzielną wskazówką sekundową oraz dużym podwójnym oknem datownika umiejscowionym na godzinie 12. Datownik wskazuje dzień miesiąca. Wodoszczelność 100m pozwala na swobodny kontakt z wodą, np. pływanie (natomiast skórzany pasek po kontakcie z wodą może ulec zniszczeniu).