Atlantic Seaflight 70950.41.59S Skeleton Limited Edition

Kod : ATLANTIC 70950.41.59S

Atlantic Seaflight 70950.41.59S Skeleton Limited Edition


EAN 5904329939223

Dostępność: W magazynie

6 995,00 zł
Brutto

Wybierz lokalizację:

Atlantic Seaflight 70950.41.59S Skeleton Limited Edition Kod: ATLANTIC 70950.41.59S

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Klasyczny
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Pasek
Skórzany
Szerokość paska/bransolety
22 mm
Mechanizm
Mechaniczny
Typ mechanizmu
ETA 6498-1
Szerokość koperty
44 mm
Grubość koperty
11 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
50M
Okres gwarancji
2 lata
Kolor koperty
Srebrny
Kolor tarczy
Srebrny
Kolor paska
Niebieski

Atlantic Seaflight 70950.41.59S Skeleton Mechanical Limited Edition

Producent szwajcarskich zegarków zaprezentował pierwszy zegarek typu Skeleton w swojej kolekcji. Atlantic Seaflight 70950.41.59S zachwyca niebanalną tarczą, która umożliwia podziwianie wnętrza zegarka. To model, który stanowić będzie doskonałe dopełnienie kolekcji każdego fana marki.

Zegarki to prawdziwa męska biżuteria i skeleton od Atlantica to doskonały tego przykład. Dopracowany w każdym, najdrobniejszym wręcz szczególe model Seaflight 70950.41.59S robi wrażenie już na pierwszy rzut oka, a wszystko to za sprawą odkrytego mechanizmu, który widoczny jest pod odpornym na zarysowania szafirowym szkłem. W zegarku zastosowano precyzyjny mechanizm ETA 6498-1 z mechanicznym naciągiem, a dopełnieniem niezwykle dopracowanej konstrukcji są ażurowe wskazówki częściowo pokryte warstwą luminescencyjną.

Wyjątkowa koperta tego modelu połączona jest ze stylowym paskiem ze skóry cielęcej, który sprawi, że zegarek doskonale sprawdzi się na co dzień, jak i jako dopełnienie bardziej eleganckich stylizacji. 

Ten wyjątkowy model dostępny jest w limitowanej ilości 188 sztuk w najlepszych sklepach z zegarkami.