Atlantic Moonphase Automatic Chronograph 55851.44.25

Kod : ATLANTIC 55851.44.25

Atlantic Moonphase Automatic Chronograph 55851.44.25


EAN 5904329948836

Dostępność: W magazynie

Cena timetrend.pl
13 995,00 zł
Brutto

Wybierz lokalizację:

Atlantic Moonphase Automatic Chronograph 55851.44.25 Kod: ATLANTIC 55851.44.25

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Klasyczny
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Pasek
Skórzany
Szerokość paska/bransolety
20 mm
Mechanizm
Mechaniczny
Typ mechanizmu
ETA VALJOUX 7751
Szerokość koperty
42 mm
Grubość koperty
15 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
50M
Okres gwarancji
2 lata
Datownik
Tak
Fazy księżyca
Tak
Kolor koperty
Rose Gold
Kolor tarczy
Biały
Kolor paska
Brązowy

Atlantic Chronograph Universal 55851.44.25, znany też jako Worldmaster Moon Phase, to niezwykły zegarek, który powstał na bazie pierwowzoru z lat 50-tych. Do życia powołała go grupa miłośników marki i pasjonatów zegarmistrzostwa.

Zegarek nawiązując do historii marki i stylu vintage zachował niewielkie wymiary i bardzo wysoką jakość wykończenia. Powierzchnia koperty została pokryta powłoką PVD w kolorze różowego złota i wypolerowana na wysoki połysk. Z boku koperty umieszczono identyczne jak w pierwowzorze przyciski i koronkę z logiem producenta. Spód koperty zabezpiecza przeszkolony dekiel, który ukazuje skomplikowane serce tego modelu. ETA Valjoux 7751 pomimo bardzo dużej liczby kombinacji prezentowanych na tarczy słynie ze swojej niezawodności.

Tarcza została zagospodarowana w bardzo przemyślany sposób, dzięki czemu może dzielić większość wskazań z historycznym modelem. Najdalej od osi wskazówek umieszczono niebieską podziałkę z dniami miesiąca, które prezentuje wskazówka zakończona czerwonym grotem. Nieco bliżej środka umieszczono czarny okrąg z drobną podziałką minutową i sekundową. Znalazły się na niej również czerwone cyfry będące skalą telemetru (telemetr pozwala nam na podstawie różnic w prędkości światła i dźwięku obliczyć odległość od zjawiska, które obserwujemy). Na godzinie dwunastej widoczne są dwa okienka prezentujące dzień tygodnia i miesiąca, a w nie wkomponowano minutowe wskazanie bardzo dokładnego stopera. Na godzinie szóstej znajdziemy wskazanie faz Księżyca oraz godzinowe wskazanie stopera. Dzięki takiemu układowi po lewej stronie tarczy znalazło się miejsce dla wskazówki małego sekundnika i 24-godzinnego wskazania czasu.

Zegarek doskonale wpisuje się w stylistykę retro, a za sprawą nawiązań do pierwowzoru czy detali takich jak historyczne logo Atlantic stanowi nie lada gratkę dla kolekcjonerów. Dodatkową zaletą jest fakt, że pudełko tego modelu pełni funkcję rotomatu, co jest niezwykle istotne przy tak skomplikowanym mechanizmie. Dzięki temu nie będziemy musieli przejmować się nakręcaniem zegarka w czasie kiedy nie jest on na naszym nadgarstku.