Bulova Precisionist Champlain 97B186

Kod : BULOVA 97B186

Bulova Precisionist Champlain 97B186


EAN 5904329946580

Dostępność: W magazynie

3 695,00 zł
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Bulova Precisionist Champlain 97B186 Kod: BULOVA 97B186

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 3 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Sportowy
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Pasek
Skórzany
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
46,5 mm
Grubość koperty
17,5 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
300M
Okres gwarancji
3 lata
Stoper
Tak
Datownik
Tak
Kolor koperty
Brązowy
Kolor tarczy
Niebieski
Kolor paska
Niebieski

Bulova Precisionist 98B316 to sportowy, męski zegarek z topowej kolekcji producenta. Koperta o średnicy 46,5 mm i grubości 17,5 mm ma masywną stylizację i razem ze skórzanym paskiem tworzy spójną kompozycję. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej 316L, która jest najodporniejszym gatunkiem stali oraz wykończona powłoką przy zastosowaniu techniki IP, co gwarantuje wysoką odpornością na ścieranie.  Model wyposażono w autorski mechanizm kwarcowy, który charakteryzuje się częstotliwością drgań na poziomie 262 kHz, czyli ośmiokrotnie większą niż standardowe mechanizmy. Czasomierz posiada dodatkowe funkcje takie jak: chronograf, datownik, tachometr oraz zakręcaną koronkę, która dodatkowo wpływa na szczelność zegarka. Cyferblat przykryto wytrzymałym szkłem mineralnym. Wodoszczelność na poziomie 300M pozwala na swobodny kontakt z wodą np. na pływanie i nurkowanie. Wysoka jakość i precyzja wykonania to elementy gwarantowane przez wieloletnią tradycję tej marki!