Casio Edifice Classic EFV-C100D-1AVEF

Kod : EFV-C100D -1AVEF

Casio Edifice Classic EFV-C100D-1AVEF


EAN 4549526190636

Dostępność: W magazynie

570,00 zł
Cena timetrend.pl
513,01 zł Zniżka 10%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Casio Edifice Classic EFV-C100D-1AVEF Kod: EFV-C100D -1AVEF

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 3 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Sportowy
Odczyt
Analogowo-cyfrowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Stal
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
51,5 mm
Grubość koperty
14,2 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
100M
Okres gwarancji
3 lata
Alarm
Tak
Stoper
Tak
Timer
Tak
Czas światowy
Tak
Datownik
Tak

Casio Edifice Classic EFV-C100D-1AVEF to sportowy zegarek przeznaczony dla aktywnych mężczyzn. Dużą kopertę zestawiono z wytrzymałą i elegancką bransoletą, która podkreśla elegancję danego modelu. Oba elementy wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej, która charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Na analogowo-cyfrowym cyferblacie umieszczono czytelne wskazówki oraz indeksy pokryte warstwą Neobrite, która po naświetleniu przez sztuczne lub naturalne światło umożliwia odczyt czasu w ciemnościach. Model wyposażono w szereg funkcji, które ułatwią nam codzienne życie, a należą do nich stoper z dokładnością pomiaru do 1/100 sekundy i zakresem pomiaru do 24h, timer, który wydaje sygnał dźwiękowy i pozwala zapamiętać specjalne lub powtarzające się zdarzenia. Czas może być ustawiony z dokładnością do 1 minuty i do 24 godzin wcześniej. Model posiada dwa niezależne liczniki czasu. Alarm z funkcją drzemki, który pozwala na ustawienie trzech niezależnych alertów. Czas światowy, który wyświetla aktualny czas w głównych miastach oraz w określonych obszarach na świecie. Kalendarz automatyczny który - raz ustawiony - zawsze wyświetla poprawną datę i pamięta o krótszych miesiącach. Format odczytu godziny w trybie 12/24 godzinnym. Możliwość zapamiętania do 30 numerów telefonów zawierających do 12 cyfr z nazwą do 8 znaków. Całość przykrywa wytrzymałe szkło mineralne. W modelu zastosowano precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany baterią, która przy standardowym użytkowaniu zapewnia pracę do około 10 lat bez konieczności jej wymiany. Wodoszczelność 100 M pozwala na swobodny kontakt z wodą.