Casio G-Shock Gravitymaster GA-1100-1AER

Kod : GA-1100 -1AER

Casio G-Shock Gravitymaster GA-1100-1AER


EAN 4971850062660

Dostępność: W magazynie

1 400,00 zł
Cena timetrend.pl
980,00 zł Zniżka 30%
Brutto

Wybierz lokalizację:

Casio G-Shock Gravitymaster GA-1100-1AER Kod: GA-1100 -1AER

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 3 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Sportowy
Odczyt
Analogowo-cyfrowy
Koperta
Stal + tworzywo sztuczne
Pasek
Tworzywo sztuczne
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
52 mm
Grubość koperty
16,6 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
200M
Okres gwarancji
3 lata
Termometr
Tak
Alarm
Tak
Stoper
Tak
Timer
Tak
Kompas
Tak
Czas światowy
Tak
Podświetlenie
Tak
Datownik
Tak

Zegarek Casio G-Shock GA-1100-1AER to jeden z kilku modeli superwytrzymałych czasomierzy z oferty Premium. Jego koperta została wytworzona z wysokiej jakości stali szlachetnej i tworzyw. Połączenie z gumowym paskiem tworzy idealną propozycję dla osób wymagających od zegarka czegoś więcej niż tylko ładnej prezencji. Tarcza zegarka, przypominająca zaawansowane czasomierze lotnicze została wyposażona w podświetlenie diodą led oraz elementy fluorescencyjne na wskazówkach i indeksach.   Model ten wyposażony jest między innymi w termometr, cyfrowy kompas, czas światowy i automatyczny kalendarz, godzinny stoper i timer, 5 dziennych alarmów, funkcję włączenia i wyłączenia dźwięków. Seria zegarków G-Shock słynie na całym świecie ze swojego unikalnego systemu wstrząsoodpornego. Ten model dodatkowo charakteryzuje się wysoką klasą szczelności (WR200m), która pozwala na swobodne pływanie i nurkowanie z czasomierzem.