Casio G-Shock MR-G Exclusive MRG-G1000HG -9ADR

Kod : MRG-G1000HG -9ADR

Casio G-Shock MR-G Exclusive MRG-G1000HG -9ADR


EAN 4549526140846

Dostępność: W małej ilości

40 100,00 zł
Cena timetrend.pl
28 070,00 zł Zniżka 30%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Casio G-Shock MR-G Exclusive MRG-G1000HG -9ADR Kod: MRG-G1000HG -9ADR

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 3 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Sportowy
Odczyt
Analogowy
Koperta
Tytan
Bransoleta
Tytan
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
50 mm
Grubość koperty
16,9 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
200M
GPS
Tak
Okres gwarancji
3 lata
Alarm
Tak
Stoper
Tak
Timer
Tak
Czas światowy
Tak
Podświetlenie
Tak
Tough solar
Tak
Waveceptor (DCF)
Tak
Datownik
Tak
Kolor koperty
Złoty
Kolor tarczy
Granatowy
Kolor bransolety
Złoty

Zegarek Casio G-Shock MR-G Exclusive MRG-G1000HG -9ADR jest najbardziej zaawansowanym technologicznie zegarkiem tej serii. Oprócz oczywistej odporności na wstrząsy i uderzenia,  ten model wyposażono w elementy AlphaGel, które dodatkowo chronią ten zegarek przed mocnymi wibracjami. Wykorzystanie tych technologii czyni ten zegarek jednym z najtrwalszych czasomierzy na świecie. Precyzja oraz wysoka jakość wykonania jest gwarantowana przez ręczną manufakturę w miejscowości Yagamata w Japonii, gdzie punktem honoru jest dbałość o szczegóły przy produkcji. Koperta oraz bransoleta z pełnych ogniw tego modelu zostały wykonane z najwyższej jakości trwałego tytanu, który dodatkowo charakteryzuje się niską wagą oraz właściwościami antyalergicznymi. Całość została wykończona DLC (koperta i bransoleta powleczona tak zwanym „procesem diamentopodobnym”, który umożliwia uzyskanie powierzchni diamentopodobnej, wyjątkowo odpornej na zarysowania).  Szafirowe szkło, przykrywające cyferblat, jest odporne na zarysowania (jedynie prawdziwy diament, jako najtwardszy z kruszców szlachetnych, może spowodować zarysowania). Dzięki temu zawsze będzie nieskazitelnie czyste i zachowa swój pierwotny wygląd. Koperta tego modelu mierzy 49,8 mm średnicy oraz 16,9 mm grubości. Natomiast jego waga wynosi 153g. Wodoszczelność 200M pozwala na swobodny kontakt z wodą np. pływanie i nurkowanie.

Zegarek jest wspierany przez technologie Tough Solar (zasilanie energią słoneczną) oraz WaveCeptor. Gdy zegarek jest w zasięgu radiowym WaveCeptor, korzysta z ustawienia godziny za pomocą fal radiowych. Czas może być również z powodzeniem zsynchronizowany przez wbudowany GPS. Ten model jest jednym z niewielu w pełni analogowych i tak zaawansowanych technicznie zegarków G-Shock. Charakteryzuje się funkcjami: czasu światowego, 24 godzinnego stopera i timera, datownika wskazującego dzień tygodnia i miesiąca oraz alarmu dziennego. Technologia Smart Access pozwala na szybki dostęp do funkcji zegarka, zaś blokada pokrętła zabezpiecza przed przypadkową zmianą trybu pracy. Tarcza jest wspomagana w ciemności przez fluorescencyjne wskazówki i indeksy a także podświetlenie diodą LED - super illuminator. Zegarek objęty jest 3 letnią gwarancją z możliwością jej przedłużenia do 6 lat (za dodatkową opłatą 40 zł).