Casio Pro Trek PRW-70Y-1ER

Kod : PRW-70Y -1ER

Casio Pro Trek PRW-70Y-1ER


EAN 4549526261510

Dostępność: Ograniczona ilość.
W sprawie dostępności skontaktuj się z nami, tel. kom. + 48 797 023 704

2 699,00 zł
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Casio Pro Trek PRW-70Y-1ER Kod: PRW-70Y -1ER

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 3 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Sportowy
Odczyt
Analogowo-cyfrowy
Koperta
Stal + tworzywo sztuczne
Pasek
Tworzywo sztuczne
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
49,9 mm
Grubość koperty
14,5 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
100M
Okres gwarancji
3 lata
Barometr
Tak
Termometr
Tak
Alarm
Tak
Stoper
Tak
Timer
Tak
Wysokościomierz
Tak
Kompas
Tak
Podświetlenie
Tak
Waveceptor (DCF)
Tak
Datownik
Tak
Solar
Tak

Zegarek Męski Casio Pro Trek PRW-70Y-1ER pochodzi z unikalnej kolekcji dla aktywnych ludzi. Został wyposażony w zasilanie energią słoneczną wraz ze wskaźnikiem naładowania baterii oraz WaveCeptor (automatyczna synchronizacja z zegarem atomowym). Dzięki temu zegarek wskazuje zawsze aktualny czas i nie ma konieczności wymiany baterii. Zegarek posiada kopertę wykonaną z wysokiej jakości stali szlachetnej i tworzyw odpornych na niskie temperatury. Seria Pro Trek posiada funkcje przydatne przy wspinaczce górskiej oraz trekkingu takie jak barometr w zakresie 260-1100 hPa oraz termometr (-10/+60 st. C.), wysokościomierz do 10000m n.p.m., cyfrowy kompas oraz pamięć pokonanej wysokości (zegarek sumuje liczbę metrów w sesji). Dodatkowe funkcje to podświetlenie cyferblatu umożliwiające odczyt godziny w ciemnościach, czas światowy i automatyczny kalendarz. 24 godzinny stoper i 1 godzinny timer to funkcje sprawdzające się podczas mierzenia aktywności np. czas wejścia na szczyt górski lub pokonania doliny. 5 alarmów dziennych może służyć jako budzik lub przypominacz. Istnieje również możliwość wyciszenia dźwięków i blokady trybu pracy. Funkcją przydatną podczas połowu ryb może okazać się wskaźnik przypływów i odpływów, a także wskaźnik wschodu i zachodu słońca, który wraz z fazami księżyca wskaże czas na wyjście na ryby. Zegarek charakteryzuje się wodoszczelnością klasy WR100M, co pozwala na swobodne pływanie z zegarkiem na ręku.