Cluse Aravis Chrono CW0101502004

Kod : CLUSE CW0101502004

Cluse Aravis Chrono CW0101502004


EAN 8719743374935

Dostępność: W magazynie

434,00 zł
Cena timetrend.pl
390,60 zł Zniżka 10%
Brutto

Wybierz lokalizację:

Cluse Aravis Chrono CW0101502004 Kod: CLUSE CW0101502004

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Klasyczny
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Stal
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
40 mm
Grubość koperty
11,3 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
50M
Okres gwarancji
2 lata
Datownik
Tak
Kolor koperty
Srebrny
Kolor tarczy
Niebieski
Kolor bransolety
Srebrny

Cluse Aravis CW0101502004 to elegancki zegarek przeznaczony dla mężczyzn. Wyposażono go w bardzo dokładny mechanizm kwarcowy zasilany baterią z dodatkową funkcją datownika umieszczonego pomiędzy czwarta a piątą godziną. Koperta tego modelu wykonana jest ze stali nierdzewnej i ma średnicę 40 mm. Została ona pokryta powłoką w kolorze srebra, którą wykonano metodą PVD. Tarczę o niejednolitym, niebieskim kolorze przykrywa szkło mineralne. Bransoleta ze stali nierdzewnej wraz z kopertą stanowią przyjemną dla oka i nadgarstka kompozycję. Oznaczenia godzin idealnie komponują się ze wskazówkami co czyni odczyt godziny łatwym i szybkim. Zegarek posiada również rozbudowany chronograf pozwalający na dokładny pomiar czasu oraz wskazanie czasu w systemie 24 godzinnym. Wodoszczelność 50M oznacza, że można pływać bez zdejmowania zegarka z ręki.