Huawei Watch Gold C7391049

Kod : HU C7391049

Huawei Watch Gold C7391049


EAN 6901443096725

Dostępność: Ograniczona ilość.
W sprawie dostępności skontaktuj się z nami, tel. kom. + 48 797 023 704

3 399,00 zł
Cena timetrend.pl
2 379,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Huawei Watch Gold C7391049 Kod: HU C7391049

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Fashion
Odczyt
Cyfrowy
Koperta
Stal
Pasek
Bransoleta
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
IP67
Bluetooth
Tak
Okres gwarancji
2 lata
Barometr
Tak
Termometr
Tak
Alarm
Tak
Stoper
Tak
Timer
Tak
Czas światowy
Tak
Podświetlenie
Tak
Datownik
Tak

Design

Huawei Watch W1 to niezwykłe urządzenie, które łączy prawdziwe zegarmistrzowskie rzemiosło z wyjątkowymi mobilnymi technologiami jakie prezentują tzw. wearables. Huawei prezentuje klasyczny, okrągły design z tradycyjnymi elementami, takimi jak  np. mocowanie paska. Niemal 40 procent procesów produkcyjnych zostało wykonanych ręcznie! Jest to niewątpliwie ewenement w urządzeniach tej kategorii. Koperta zegarka oraz jej bransoleta zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, która nie ulega procesowi korozji. Elementy te pokryto złotem w technologii PVD, która jest odporna na ścieranie powłoki. Na froncie znajduje się szafirowe szkło chroniące czytelny wyświetlacz. Szafir jest najtwardszym przezroczystym materiałem zaraz po diamencie. Materiał ten nie rysuje się. Bezel dodatkowo chroniący szkło i wyświetlacz ozdobiono ząbkowanym wzorem, którzy przypomina koło zębate. Wymiary koperty to 42 mm średnicy oraz 11,3 mm grubości. Maksymalny obwód zegarka wynosi 21 cm.

HUAWEI WATCH spełnia normę wodoszczelności i pyłoszczelności IP67. Oznacza to, że krótkotrwały kontakt z wodą np. podczas mycia rąk czy opadów deszczu nie powodują zmian w działaniu urządzenia. Jednak ten zegarek nie jest przeznaczony do pływania, nurkowania ani do długotrwałego zanurzania w wodzie.

Technologia

Najważniejsze cechy technologiczne tego modelu to czytelny wyświetlacz dotykowy AMOLED o przekątnej  1,4 cala (rozdzielczość 400 x 400px). Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor Qualcomm o taktowaniu 1,2 GHz wspomagany przez 512MB pamięci RAM oraz 4GB pamięci dostępnej dla użytkownika. Huawei Watch wspiera technologie łączności Bluetooth (4.1) oraz Wi-Fi (w standardzie 802.11b/g/n). Pojemność baterii tego urządzenia wynosi 300mAh, co zapewnia od 1 do 2 dni pracy. Zegarek posiada szereg wbudowanych czujników: żyroskop, akcelerometr, barometr, a nawet pulsometr.

Możliwości

Samartwatch od Huawei oparty jest na systemie operacyjnym Android Wear, który daje użytkownikowi wiele możliwości. Przede wszystkim umożliwia odbieranie i odczytywanie powiadomień (SMS, E-mail, Messenger, połączenia i wiele innych). 42 preinstalowane tarcze zegarka dają możliwość ogromnej personalizacji - każdy użytkownik z pewnością znajdzie odpowiedni wygląd dla siebie. Dodatkowe motywy można pobrać ze sklepu Google Play. W tym miejscu można również pobrać wiele dodatkowych aplikacji, które rozszerzają możliwości tego urządzenia.

Aplikacja Google Now umożliwia sterowanie urządzeniem za pomocą komunikatów głosowych (również w języku Polskim. Funkcja ta może być niezwykle przydatna np. podczas jazdy samochodem.

Szereg wyżej wymienionych czujników oraz wbudowane aplikacje śledzą codzienną aktywność (np. kroki, kalorie) czy też pojedyncze aktywności typu bieganie, spacer, czy jazda na rowerze. Z kolei umieszczony na deklu zegarka pulsometr monitoruje pracę serca w uderzeniach na minutę.

Smartwatch Huawei Watch można parować z urządzeniami z systemem Android w wersji przynajmniej 4.3 oraz urządzeniami Apple z systemem iOS w wersji przynajmniej 8.2.