Kronaby Apex A1000-3112

Kod : KRON APEX A1000-3112

Kronaby Apex A1000-3112

Cena timetrend.pl
2 460,00 zł
Brutto

Wybierz lokalizację:

Kronaby Apex A1000-3112 Kod: KRON APEX A1000-3112

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Klasyczny
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Stal
Mechanizm
Kwarcowy
Typ mechanizmu
Kronaby BT003
Szerokość koperty
43 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
100M
Bluetooth
Tak
Okres gwarancji
2 lata
Alarm
Tak
Datownik
Tak
Krokomierz
Tak

Kronaby Apex A1000-3112 to wyjątkowy zegarek hybrydowy szwedzkiej marki, który wyróżnia się z tłumu dzięki swojej jakości wykonania i technologii, którą skrywa wewnątrz. Koperta została wykonana z odpornej na warunki atmosferyczne stali szlachetnej (316L). Zapewni to świetny wygląd zegarka nawet po wielu latach użytkowania tym bardziej, że do zabezpieczenia tarczy użyto konstrukcji składającej się z warstwy antyrefleksyjnej i podwójnej warstwy szkła szafirowego. Kopertę połączono z wygodnym paskiem z włoskiej skóry.

Na czarnej matowej tarczy umieszczono indeksy pokryte warstwą Super Luminova, które znacząco ułatwią odczyt godziny w ciemności. Matowo wykończone białe wskazówki również posiadają tę warstwę. Oprócz tego na cyferblacie umieszczono dwie mniejsze tarcze, które wskazują aktualny postęp w wykonywaniu ustalonych wcześniej aktywności fizycznych, czas w ujęciu 24-godzinnym lub datę.

Wewnątrz zegarka umieszczono bardzo dokładny kwarcowy mechanizm wyposażony w technologię Bluetooth 4.1. Po połączeniu z telefonem zegarek odkryje wachlarz nowych funkcji takich jak synchronizacja czasu na podstawie strefy czasowej, wyświetlanie powiadomień, alarm z wibracjami, odszukiwanie zegarka lub telefonu, zaawansowany stoper, krokomierz, datownik oraz timer. Dzięki temu połączeniu uzyskamy również możliwość wyzwalania spustu migawki w aparacie na telefonie, zapisywania na mapie punktów, w których byliśmy, kontrolowania muzyki. Dodatkowym atutem jest bezpieczna funkcja "Odprowadź mnie do domu", gdzie po naciśnięciu jednego przycisku do wybranej osoby wysyłana jest wiadomość, która pozwala na śledzenie na mapie naszych postępów.

Wodoszczelność tego modelu została określona na 100 metrów, co pozwala na pływanie z tym modelem na ręku. Do prawidłowego działania aplikacji Kronaby, która zapewnia szereg dodatkowych funkcji wymagany jest system iOS 9.0 lub nowszy, bądź Android 5.0 lub nowszy. W przeciwieństwie do smartwatch'y zegarki hybrydowe wyróżniają się długim czasem pracy. Modele Kronaby Apex przy standardowym użytkowaniu będą wymagały wymiany baterii dopiero po dwóch latach, co stawia je ramię w ramię z klasycznymi zegarkami.