Scuderia Ferrari Ultraleggero SF 0830564

Kod : SF 0830564 ULTRALEGGERO

Scuderia Ferrari Ultraleggero SF 0830564


EAN 7613272295574

Dostępność: W małej ilości

Cena timetrend.pl
749,00 zł
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Scuderia Ferrari Ultraleggero SF 0830564 Kod: SF 0830564 ULTRALEGGERO

*- pola wymagane

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Fashion
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Stal
Mechanizm
Kwarcowy
Szerokość koperty
40 mm
Szkło
Mineralne
Wodoszczelność
30M
Okres gwarancji
2 lata

Scuderia Ferrari Ultraleggero SF 0830564 to zegarek, który na pierwszy rzut oka posiada w sobie sportowe cechy i kierowany jest do pasjonatów sportów motorowych. Subtelne logo Ferrari umieszczone na czerwonej tarczy wskazuje na zainteresowania posiadacza tego zegarka, który automatycznie staje się członkiem wyjątkowej społeczności miłośników motoryzacji. Sportowy charakter tego modelu zdradza klasyczna koperta ze stali szlachetnej w surowym, czarnym odcieniu, która łączy się z wytrzymałą bransoletą. Czasomierz posiada jedynie wskazanie czasu, co można odnieść do sportowego superauta, w którym zrezygnowano ze zbędnych funkcji, aby osiągnąć jak najlepsze osiągi. Bardzo ważnym elementem jest to, że zegarek idealnie dopasowuje się do nadgarstka i pewnie trzyma na swoim miejscu np. podczas dynamicznej jazdy autem lub motocyklem za sprawą dopasowanej bransolety. Sportowa stylistyka pasuje do swobodnego i luźnego ubioru stosowanego na co dzień. Wykorzystany precyzyjny mechanizm kwarcowy jest zasilany baterią, dzięki czemu zegarek nie wymaga codziennego nakręcania, przez co mamy go niemal zawsze do dyspozycji. Wodoszczelność 30 M chroni zegarek przed zachlapaniami.