Seiko Astron SSE147J1

Kod : SI SSE147J1

Seiko Astron SSE147J1


EAN 4954628214393

Dostępność: W małej ilości

7 690,00 zł
Cena timetrend.pl
6 536,00 zł Zniżka 15%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Seiko Astron SSE147J1 Kod: SI SSE147J1

*- pola wymagane
Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Sportowy
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Stal
Mechanizm
Kwarcowy
Typ mechanizmu
Seiko 8X42
Szerokość koperty
45,5 mm
Grubość koperty
13 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
100M
GPS
Tak
Okres gwarancji
2 lata
Czas światowy
Tak
Solar
Tak
GMT
Tak

Wyjątkowy zegarek męski SEIKO Astron SSE147J1 wyposażony jest w innowacyjne technologie. Koperta oraz bransoleta tego modelu zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, która jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Dookoła tarczy znajduje się mocny ceramiczny pierścień. Wbudowany system GPS łączy się z satelitami okrążającymi Ziemię i automatycznie określa pozycję czasomierza i ustala aktualną strefę czasową, w której znajduje się zegarek. Inteligentny mechanizm umie rozpoznać wszystkie z 40 stref czasowych i automatycznie ustawia wskazówki zegarka do strefy w jakiej się znajduje. Dzięki technologii Solar źródłem zasilania w tym modelu jest energia światła, w efekcie czego model ten nie potrzebuje wymiany baterii. Zegarek został wyposażony w dodatkowe funkcje m.in wieczny kalendarz, który nie wymaga ustawiania i pamięta lata przestępne i ilość dni w każdym miesiącu do 2100 roku oraz funkcję podwójnego czasu na subtarczy ze wskazaniem AM/PM. Na cyferblacie zostało także umieszczone okno dużej daty oraz wskaźnik z funkcjami, do których zaliczamy: DST - technologia oszczędzania energii, wskaźnik rezerwy chodu, tryb samolotowy - ustawienie wł./wył. podczas lotu samolotem oraz wskaźnik odbioru sygnału z satelitów. Zegarek posiada szkło szafirowe, które jest odporne na zarysowania i dodatkowo zostało wyposażone w powłokę Super-clear coating. Wodoszczelność tego modelu to 100M, które pozwala na swobodny kontakt z wodą np. pływanie.