Seiko Astron GPS Solar SSE167J1

Kod : SI SSE167J1

Seiko Astron GPS Solar SSE167J1

11 229,00 zł
Cena timetrend.pl
7 860,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Wybierz lokalizację:

Seiko Astron GPS Solar SSE167J1 Kod: SI SSE167J1

*- pola wymagane

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Klasyczny
Odczyt
Analogowy
Koperta
Tytan
Pasek
Tworzywo sztuczne
Mechanizm
Kwarcowy
Typ mechanizmu
Seiko 8X53 GPS Solar Dual Time
Szerokość koperty
46,5 mm
Grubość koperty
14,5 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
200M
GPS
Tak
Okres gwarancji
2 lata
Czas światowy
Tak
Datownik
Tak

SEIKO Astron SSE167J1 prezentuje prestiż i nowoczesną technologię w eleganckim zegarku naręcznym. Kolekcja Seiko Astron to wzór innowacyjnych technologii opakowanych w najwyższej jakości materiały z niespotykanie wysoką precyzją. Koperta została wykonana z lekkiego, antyalergicznego tytanu. Ceramiczny pierścień umieszczony na froncie, przykrywa antenę odbierającą sygnał z satelit. Jego dodatkową zaletą jest wysoka odporność na zarysowania. Szkło szafirowe z antyrefleksyjną powłoką chroni elegancki, czytelny cyferblat. Tego rodzaju szkło jest wysoce odporne na zarysowania (jedynie diament jest w stanie je zarysować). Koperta została zawieszona bardzo wygodnym i wytrzymałym pasku z tworzywa sztucznego.

Ten model charakteryzuje się wyjątkową jak na kolekcję Astron wodoszczelnością wynoszącą 200M. Wbudowany system GPS łącząc się satelitami okrążającymi Ziemię automatycznie odbiera sygnał czasu. Inteligentny mechanizm rozpoznaje wszystkie  strefy czasowe i automatycznie ustawia aktualną strefę oraz prawidłowy czas lokalny. Źródłem zasilania tego modelu jest energia czerpana ze światła, w efekcie czego model ten nie potrzebuje wymiany baterii. Zegarek został wyposażony w dodatkowe funkcje m.in czas światowy, datownik pokazujący dzień tygodnia,funkcja DST, tryb samolotowy oraz wieczny kalendarz do 02.2100. Wieczny kalendarz nie wymaga ustawiania, pamięta lata przestępne i ilość dni w każdym miesiącu. Funkcja czasu światowego umożliwia odczyt godziny w 40 strefach czasowych. Funkcja DST to inaczej wskaźnik czasu letniego.