Seiko Presage SSA377J1

Kod : SI SSA377J1

Seiko Presage SSA377J1


EAN 4954628224712

Dostępność: W magazynie

2 439,00 zł
Cena timetrend.pl
2 195,10 zł Zniżka 10%
Brutto

Musisz być zalogowany aby móc negocjować cenę produktu

Wybierz lokalizację:

Seiko Presage SSA377J1 Kod: SI SSA377J1

*- pola wymagane

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Klasyczny
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Bransoleta
Stal
Mechanizm
Automatyczny
Typ mechanizmu
Seiko 4R39
Szerokość koperty
42 mm
Grubość koperty
12,5 mm
Szkło
Szafirowe
Wodoszczelność
100M
Okres gwarancji
2 lata

Elegancki zegarek męski Seiko Presage SSA377J1 to model, który reprezentuje kunszt i doświadczenie producenta.. Kolekcja Presage jest uprzedmiotowieniem jakości i prestiżu, które marka Seiko gromadziła podczas 100 letniego doświadczenia w tworzeniu wyjątkowych czasomierzy niejednokrotnie uznawanych za dzieła sztuki czy innowacje technologiczne. Kopertę o średnicy 42 mm wykonano ze stali nierdzewnej wysokiej jakości. W kopercie osadzono odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe. Dzięki temu zegarek zawsze zachowa schludny wygląd. Koperta została zawieszona na klasycznej, ponadczasowej bransolecie. Zegarek został wyposażony w mechanizm automatyczny z technologią trimatic, która zwiększa odporność na przeciążenia, podnosi efektywność działania mechanizmu oraz wydłuża jego żywotność. Rezerwa chodu wynosi około 41 godzin. Mechanizm napędza się samoczynnie podczas ruchu ręką niezależnie od kierunku obrotu wahadła. Zegarek posiada funkcję wskazania czasu w ujęciu 24-godzinnym. Wodoszczelność 100M pozwala na swobodny kontakt z wodą np. podczas pływania.