Seiko Prospex 'Save the Ocean' Special Edition SRPD09K1

Kod : SI SRPD09K1

Seiko Prospex 'Save the Ocean' Special Edition SRPD09K1

Cena timetrend.pl
2 139,00 zł
Brutto

Wybierz lokalizację:

Seiko Prospex 'Save the Ocean' Special Edition SRPD09K1 Kod: SI SRPD09K1

*- pola wymagane

1. Firma ZIBI udziela 2 letniej gwarancji
2. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaruz umową.
3. Karta gwarancyjna ważna jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Firma ZIBI nie ponosi odpowiedzialności za wady wynikłe na skutek wydarzeń losowych oraz innych okoliczności za które nie odpowiada sprzedawca.
5. W celu dokonania naprawy reklamujący zobowiązany jest na własny koszt dostarczyć kompletne urządzenie wraz z poprawnie wypełnioną kartą gwarancyjną i paragonem do najbliższego Autoryzowanego Punktu Serwisowego lub do punktu zakupu. W przypadku braku możliwości usunięcia usterki, sklep lub punkt serwisowy przesyła dany towar do Centralnego Punktu Serwisowego. W takim przypadku termin naprawy reklamacji wynosi 28 dni, jednak całkowity okres naprawy może ulec wydłużeniu o czas wykonania czynności wysyłkowych, o czas oczekiwania na części zamienne od dostawcy lub o czas potrzebny do wykonania testów.
Po wykonaniu naprawy reklamujący odbiera urządzenie w punkcie nadania.
6. Naprawy gwarancyjne niektórych marek wykonywane są wyłącznie w serwisach producenta – termin rozpatrzenia reklamacji ustala wówczas producent.
7. Reklamujący powinien dostarczyć urządzenie w oryginalnym opakowaniu fabrycznym. W razie braku opakowania fabrycznego ryzyko uszkodzenia sprzętu w czasie transportu do i z punktu serwisowego ponosi reklamujący. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć wraz z reklamowanym urządzeniem odpowiednie materiały eksploatacyjne używane z tym urządzeniem (np. baterie, zasilacz). W przypadku dostarczenia do serwisu sprzętu sprawnego technicznie lub zgłoszenia usterki która nie jest objęta gwarancją reklamujący zostanie obciążony kosztami za wykonanie ekspertyzy technicznej i kosztami transportu.
8. Gwarancja nie obejmuje:
a. czynności, do wykonania których zobowiązany jest użytkownik we własnym zakresie i na własny koszt np. konserwacja zegarka, wymiana baterii, pasków oraz innych materiałów eksploatacyjnych;
b. ścierania się zewnętrznej powłoki urządzenia;
c. uszkodzenia kopert, bransolet, teleskopów, pasków, szkiełek;
d. uszkodzeń mechanicznych, termicznych, chemicznych, zanieczyszczeń;
e. wad powstałych wskutek zdarzeń losowych.
f. uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym bądź nieostrożnym użytkowaniem oraz uchybieniami w konserwacji zegarka.
9. Gwarancja traci ważność z powodu:
a. wadliwego przechowywania i konserwacji urządzenia oraz innych uszkodzeń powstałych z winy użytkownika;
b. gdy uszkodzenie jest wynikiem wszelkich prób niefachowej naprawy (np. wymiany baterii) wykonanej poza autoryzowanym serwisem, wszelkich modyfikacji urządzenia lub zastosowania niewłaściwych części;
c. uszkodzeń powstałych w wyniku nieprzestrzegania instrukcji obsługi i zasad prawidłowej eksploatacji, a także użytkowania sprzętu niezgodnie z jego przeznaczeniem.

Akceptowalne formy płatności
  • płatność on-line,
  • płatność przelewem,
  • wysyłka za pobraniem.
Koszty wysyłki

Do każdego zamówienia dostawa kurierem na terenie Polski gratis!
Realizacja dostawy w terminie do 10 dni roboczych (zazwyczaj doręczamy w terminie do 3 dni roboczych).
Wysyłka do wszystkich krajów UE (skontaktuj się z nami po więcej szczegółów).» przeczytaj wszystkie opinie
Płeć
Męski
Styl
Sportowy
Odczyt
Analogowy
Koperta
Stal
Pasek
Tworzywo sztuczne
Mechanizm
Automatyczny
Typ mechanizmu
Seiko 4R35
Szerokość koperty
44 mm
Grubość koperty
12,8 mm
Szkło
Hardlex
Wodoszczelność
200M
Okres gwarancji
2 lata
Datownik
Tak

Seiko SRPD09K1 to męski czasomierz z kolekcji Prospex, która została podzielona na trzy obszary: powietrze, ziemia i morze. Model SRPD09K1 to fragment edycji specjalnej "Save the Ocean". Zegarek został wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej, która nie ulega korozji. Dodatkowo wszystkie elementy koperty pokryto czarną, odporną na ścieranie powłoką. Wokół tarczy umieszczono obracany bezel z oznaczeniami minut. Szkło typu Hardlex chroni czytelny cyferblat z wyraźnymi wskazówkami i indeksami z warstwą fluorescencyjną LumiBrite. Warstwa ta umożliwia odczytanie godziny nawet w ciemności. Dokładny mechanizm automatyczny gwarantuje precyzyjne wskazania godziny. Dodatkową funkcją jest datownik, który wyświetla dzień miesiąca. Rezerwa chodu tego mechanizmu wynosi 41 godzin, a całość została zabezpieczona zakręcaną koronką. Wodoszczelność wynosi 200M według normy ISO dla zegarków nurkowych co oznacza, że zegarek jest przystosowany do nurkowania rekreacyjnego.